У Вінницьких Хуторах відбувся фестиваль «Мелодії моєї родини»

02.10.18

Днями в районному Будинку культури в селі Вінницькі Хутори, відбувся районний фестиваль «Мелодії моєї родини». На свято були запрошені: голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко,  методист ОЦНТ, композитор, автор та виконавиця своїх пісень Зоя Красуляк.

На свято зібрались жителі Вінницького району аби висловити через пісню свої почуття, інтереси, поділитись гарним настроєм та важливу роль родини в сучасному житті та розбудові щасливої держави. У фестивалі родинної творчості  взяли участь 16 сімей. Кожна родина представила свою пісню, ту, яка живе в їхньому родинному колі та об’єднує покоління. Розпочали фестиваль піснею «Роде наш красний», яку виконав сімейний дует у складі Гордани та Зореслави Якименків  із  села Писарівка. 

«Родина – це святе, це твоя сила, це твій захист та надія. Дар життя дається нам нашими батьками. Вони приводять кожного з нас із небуття під сонце, любов’ю своєю поєднуючи нас із незліченними генераціями предків, вручають нам любов і прагнення до праці, як основи майбутніх віків. І не тільки по крові, а й по душі і духу нашому, ми – діти батьків своїх. Щасливий і безсмертний той народ, у якому не обривається цей вищий і святий зв’язок. Саме зі своєї сім’ї, з родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості. Саме з родини несе вона у світ правду, чесність, віру, традиції і звички. Важливою умовою збереження гармонійних відносин у родині є формування духовних цінностей та орієнтація на творчий розвиток всієї родини. Вітаю всіх зі святом, бажаю здоров'я, злагоди, процвітання всім вашим родинам та нашій великій родині - Україні», - наголосив голова райдержадміністрації Михайло Демченко.

Керівники району подякували організаторам за те, що започаткували такий чудовий районний фестиваль родинної пісні.

З вітальними словами до присутніх звернулась і начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Альона Романенко, привітали усіх зі святом української пісні, української родини. Кожен розпочинав знайомство з піснею саме з родини – це була колискова пісня мами, українська народна пісня бабусі. Можливо не кожний має можливість вийти на сцену та показати свої здібності, але кожний співає в родині, душі та серці. Подякувала усім учасникам за те, що знайшли можливість взяти участь у фестивалі».

Співали батьки і діти, брати і сестри, вражаючи усіх присутніх своїм талантом.  Прозвучали такі пісні як: « Сім’я – родина», «Мої батьки», «Доле моя», «Усі ми прагнемо любові», «Ой, чого ж ти, мамо» та багато інших. Подарувала свої творчі доробки і Зоя Красуляк, заспівавши дві пісні : «Дорога до мами» і «Батькові яблука». Репертуар фестивалю був широкий - від народних мелодій до естрадних. А тематика української пісні завжди така, що проникає глибоко в  серце. Композиції були пронизані любов’ю до України, батьків, родини та наших традицій.

Це свято стало ще однією сходинкою до формування шанобливого ставлення до сімейних традицій. І саме такі фестивалі об’єднують українців у одну велику родину

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація