У Стрижавській школі №2 відбулося щорічне свято «Сузір’я кращих -2018»

29.05.18

Днями у Стрижавській школі №2 відбулося щорічне свято за підсумками навчального року «Сузір’я кращих-2018». Аби привітати школярів та педагогів до навчального закладу завітали голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти Світлана Томусяк, голова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко, депутат Вінницької районної ради Микола Шамалюк, голова агрофірми «Батьківщина» Валерій Безпалько та батьки.

Голова районної ради Сергій Сітарський на запрошення керівника навчального закладу теж завітав на свято «Сузір’я кращих -2018». Однак, у зв'язку з невчасним початком урочистостей, голова районної ради змушений був подякувати за запрошення та покинути захід, оскільки о 15.00 год. на нього вже чекали члени Президії районної ради для проведення засідання з метою підготовки до чергової 43 сесії районної ради. Захід мав розпочатись вчасно, але оскільки затримався голова райдержадміністрації Михайло Демченко, а директор навчальнього закладу не починала без присутності голови райдераждміністрації захід, урочистості і затримались. 

Однак, на заході залишився депутат районної ради Микола Шамалюк. На адресу переможців всеукраїнських, обласних, районних і шкільних предметних олімпіад, різноманітних спортивних та мистецьких конкурсів лунали щирі слова подяки. 

Урочисту церемонію розпочали із привітань та вручень грамот переможцям у таких номінаціях: «Інтелектуали року», «Талант і майстерність», «Спортсмен року», «Обдарованість і творчість», «Таланти позашкілля», «Батьківський олімп». Також нагородили вчителів, які підготували переможців різних рівнів конкурсів та олімпіад.

Микола Шамалюк, вітаючи учнів із значними досягненнями у навчанні, вручив від себе особисто грошові премії шістьом дітям. «Ви багато потрудилися. Ваші знання й талант відображені у кращих ваших справах, оцінках, ставленні до навчання, батьків та вчителів. Я впевнений, що ці знання, які ви здобуваєте, стануть запорукою процвітання ваших родин, нашої громади і України в цілому. Ви своєю працею, розумом, творчими здобутками приносите славу школі. Бажаю вам гарно відпочити на літніх канікулах та із новими силами у новому навчальному році здобувати нові перемоги», - наголосив депутат.

Підсумкова церемонія інтелектуального свята «Сузір’я кращих – 2018» була переплетена  вітаннями вокальних та  хореографічних колективів навчального закладу.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація