Творці нового покоління українців - у Вінницькому районі привітали педагогів з професійним святом

02.10.19

Це про наших вітчизняних працівників освіти, які традиційно відзначають своє професійне свято у першу неділю жовтня. Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана, яка весь час перебуває в пошуку чогось нового, цікавішого, досконалішого. Немає, мабуть, на землі людини яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже, саме він засіває невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком. 

Близько тисячі чудових викладачів працює у Вінницькому районі. Аби відзначити професійне свято, вони зібрались у районному Будинку культури. Цього дня віншували вчителів, вихователів дошкільних навчальних закладів та керівників гуртків «Будинку дитячої та юнацької творчості», тренерів ДЮСШ «Десна», шкільних бібліотекарів, працівників відділу освіти, технічний персонал навчальних закладів. Вітали із професійними досягненнями: особистими та колективними, спортивними звитягами, впровадженням інноваційних методів навчання, за багаторічну та сумлінну працю, вручали посвідчення про проходження атестації.

При вході до зали винуватці торжества отримували різнокольорові осінні листочки зі словами вітань. Щирі посмішки на обличчях, радість в очах – саме такі наші педагоги сьогодні – у день, коли на їх адресу лунали найщиріші вітання та побажання від представників влади та аматорів сцени.

На свято завітали голови Вінницьких районних ради Сергій Сітарський із заступником Олексієм Плакидою, державної адміністрації Михайло Демченко, очільниця відділу освіти Вінницької РДА Світлана Томусяк, голова ВРО ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, керівник профспілки освітян краю Михайло П’ятак, працівники відділів ради та райдержадміністрації.

Щирими та гарними словами роботу освітян відзначили керівники району. Зокрема Михайло Демченко наголосив, що цього дня у залі зібралась без перебільшення еліта краю. «Саме Ви – педагоги, щодня долучаєтесь до формування особистостей майбутнього покоління українців. Те, що Ви щоденно вкладаєте в дітей – неоціненний дар, яким Ви щиро ділитесь із юнню. Зараз на Вас покладена місія осучаснювати процес навчання, і ми усі разом щодня змінюємося, навчаємося та розвиваємось. Дякую за працю, турботу, вкладені серце і душу у майбутнє Вінницького району та України. Також хочу відзначити освітян, які займаються волонтерською діяльністю, допомагаючи воїнам, котрі відстоюють територіальну цілісність держави. Своєю діяльністю Ви даєте гарний урок патріотизму підростаючому поколінню».

Сергій Сітарський зауважив, що педагоги супроводжують дитину, починаючи із дитячого садочка протягом багатьох років. «Вони вкладають знання у юнь, аби потім вихованці ухвалювали правильні рішення, йшли вірним шляхом, робили добрі справи і розуміли, що вони живуть у прекрасній країні – Україні. Бажаю, аби зміни, які наразі активно впроваджуються у Вашу педагогічну діяльність, були лише на краще. Бажаю Вам отримувати задоволення від Вашої праці і не задумуватись, де взяти необхідне обладнання для викладення матеріалу. Ваші серця завжди наповнені добротою і любов’ю до дітей. Вам вірять, Вас люблять і шанують. І нехай так буде завжди».

Світлана Томусяк, вітаючи колег, бажала всіляких гараздів та наголосила, що освіта - це не лише школа, це і садочок і позашкілля, тому представники усіх цих колективів зібрались сьогодні у залі. «День працівників освіти - це наш спільний захід. У роботі педагогів щодня є місце імпровізації, адже скільки не готуйся до уроку, скільки не пиши конспектів, наперед невідомо, як саме сприйматимуть матеріал учні. І ось, протягом 45 хвилин Ви маєте реалізувати свій задум та донести до дітей важливу інформацію. Освітянський процес наразі активно реформується, але до цього виклику Ви були готові: педагоги краю успішно освоюють нові підходи до навчання та виховання. Бажаю Вам всього найкращого та вдячних учнів».

Найкращим результатом педагогічної роботи є розумні та виховані діти, переможці різноманітних конкурсів, олімпіад, спортивних турнірів, тощо.  Тож за сумлінну працю, високий професіоналізм, навчання та виховання у молодого покоління патріотизму, любові до України та з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти було нагороджено Почесними грамотами та грошовими винагородами працівників освіти Вінницького району. Відзнаки вручено у різноманітних категоріях: за отримання педагогічних звань, творчу працю, педагогічну діяльність, управлінську майстерність директора, втілення в життя освітньої програми «Нова українська школа» та у багатьох інших. Подяками відзначено працівників освіти, які віддали більшу частину свого життя педагогічній діяльності.

Очільники району та освітянської галузі роздали сотні почесних грамот, нікого не забули, відзначили, усіх тих, хто трудиться на освітянській ниві та заслуговує найвищої шани та поваги.

Поміж відзначень лунали вокальні номери та тішили око хореографічні композиції, презентовані освітянам аматорами сцени краю.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація