Турбота про ветеранів – одне з важливих завдань

12.04.18

Нещодавно в залі засідань Вінницької районної ради відбувся семінар голів первинних ветеранських організацій району.

Очільник районної організації ветеранів Петро Василинич окреслив коло завдань перед первинними організаціями, зокрема у царинах підготовки до відзначення Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, продовження пошукової роботи зі встановлення імен учасників бойових дій Другої світової війни, організації упорядкування поховань, ремонту та реставрація меморіалів, пам’ятників та обелісків, обміну досвідом щодо забезпечення соціального добробуту ветеранів, співпраці з органами влади та місцевого самоврядування, підтримки небайдужими людьми прав ветеранів.

Також було наголошено, що уже розпочалася підготовка до відзначення 75-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, у зв’язку з цим, окрім урочистих заходів, потрібно поглибити знання про подвиг старшого покоління, яке брало участь у війні, в тому числі особистий внеску земляків у перемогу та визволення рідного краю, пожвавити пошукову роботу.

У відповідь на звернення обласної ради ветеранів України та пошуково-видавничого агентства «Книга пам’яті України. Переможці» кожна організація, спільно із місцевою владою, встановлюватиме імена учасників бойових дій Другої світової війни, які з різних причин не були занесені до історико-меморіального видання.
Учасники семінару запевнили, що соціальний захист ветеранів війни, робітників тилу, дітей війни, увічнення подвигу земляків, ушанування їх пам’яті та пам’яті про перемогу є найпершими завданнями.

Доречним було спілкування із представниками Пенсійного фонду України та управління праці та соціального захисту населення Вінницької РДА.
Семінар засвідчив, що очільники первинних ветеранських організацій розуміють свої завдання, є відповідальними та небайдужими людьми і завжди прагнуть розв’язувати соціальні проблеми ветеранів.

За матеріалами Вінницької
регіональної газети "Подільська зоря"

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація