Травень – час підсумків для школярів

31.05.18

Днями у Стрижавській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся захід, присвячений успіхам і досягненням учнів та їх наставників - «Сузір’я кращих - 2018». Аби відзначити грошовими преміями учнів на свято завітав депутат районної ради Микола Шамалюк.
Започаткували це свято аби відзначити обдарованих дітей - переможців та учасників олімпіад та конкурсів різних рівнів, за значні досягнення у спорті та мистецтві, позашкільних заходах, а також тих педагогів, що запалили бажання знань і таланти своїх учнів. Відзначали дітей у різних номінаціях зокрема: «Інтелектуали року», «Талант і майстерність», «Спортсмен року», «Таланти позашкілля», «Батьківський олімп», тощо. На адресу талановитих і обдарованих школярів та їх наставників лунали слова вдячності та безліч щирих привітань.
Микола Шамалюк, вітаючи учнів із значними досягненнями у навчанні, вручив від себе особисто грошові премії шістьом дітям. «Ви багато потрудилися. Ваші знання й талант відображені у кращих ваших справах, оцінках, ставленні до навчання, батьків та вчителів. Я впевнений, що ці знання, які ви здобуваєте, стануть запорукою процвітання ваших родин, нашої громади і України в цілому. Ви своєю працею, розумом, творчими здобутками приносите славу школі. Бажаю вам гарно відпочити на літніх канікулах та із новими силами у новому навчальному році здобувати нові перемоги», - наголосив депутат.

На свято останнього дзвоника депутат райради Микола Шамалюк завітав і до Лаврівської СЗШ І-ІІ ст., де на урочисту лінійку зібралися вчителі, учні, батьки, гості свята, щоб розділити з випускниками мить прощання зі школою та підбити підсумки навчального року.
«Цього дня всі чекали з нетерпінням, бо попереду – літні канікули, а для випускників, яких сьогодні п’ятеро, відкриваються незвідані дороги, - зауважив депутат. - Бажаю Вам чистого та мирного неба, світлої життєвої дороги, успішно вступити у обрані навчальні заклади, а всім школярам та вчителям – гарного літнього відпочинку, оздоровитися, набратися сил».
За підсумками навчального року дев’яти найсумліннішим учням Микола Шамалюк вручив грошові премії. «Хочу аби ця винагорода за вашу наполегливу працю стимулювала до нових звершень та підкорення незвіданих вершин», - наголосив депутат.
Учні, батьки та педагоги вдячні Миколі Шамалюку за підтримку талановитої молоді та увагу до її досягнень.

 

За матеріалами
Вінницької регіональної
газети "Подільська зоря" 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація