Традиційно на сесії вітали!

31.07.17

 На днях відбулась чергова 30 сесія районної ради 7 скликання. На пленарному засіданні зареєструвалось 28 депутатів із 36. Перед початком затвердження порядку денного 30 сесії районної ради вже традиційно відбулись спортивні привітання, адже цьогоріч футбольний марафон в районі набув небувалого розмаху. Щотижня то в одному, то в іншому населеному пункті проходили футбольні турніри, змагання, приурочені знаменним подіям і просто так.

В своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Миколайович побажав присутнім депутатам прийняти естафету від спортсменів і не бути байдужим до розвитку спорту у Вінницькому районі, та брати активну участь в прийняті рішень, які стосуються спортивної сфери Вінницького району.

Також до привітальних слів долучились голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, голова ГО «Вінницької районої федерації футболу  Олександр Мельник та голова  районної організації ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі, які подякували  спортсменам за чемпіонат у Вінницькому районі. Переможці та призери отримали кубки, грамоти та футбольні м`ячі. Також відзначили грамотами і депутатів  обласної Ради, районної ради та сільських, селищних голів, які  активно підтримували  футбольні матчі на своїх теренах.

Після яскравих привітань спортсменів з гарним настроєм перейшли до затвердження порядку денного 30 сесії районної ради. Для вирішення термінових питань, які потребували винесення на розгляд 30 сесії, відбулись постійні комісії районної ради:

- з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якій було розглянуто ряд питань та рекомендовано винести на розгляд 30 сесії районної ради 7 скликання два проекти рішення, які стосуються соціального захисту населення Вінницького району, а саме, надання субсидій для відшкодування витрат з оплати за житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива та скрапленого газу за рішенням районної комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій, соціальних допомог, компенсацій та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам  у випадках, не передбачених  Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року  №848 (зі змінами від 26.04.2017 року), відповідно до абзацу 2 п.5-1 даного  Положення:

1. «Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району  на період до 2020 року».

2. «Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання №54 від 28 лютого 2017 року «Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району  на період до 2020 року».

- з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якій були розглянуті та обговорені питання щодо передачі шкіл до Вороновицької та Сокиринецьких ОТГ, після чого рекомендовано винести на розгляд 30 сесії районної ради наступні проекти рішення:

1.  Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.

2.  Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання Вінницької районної ради № 158 від 30.05.2017 року «Про ліквідацію Комунального закладу «Вороновицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вінницького району Вінницької області».

3. Про затвердження актів приймання-передачі, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

На постійній комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища було розглянуто три проекти рішення, з них два винесені на розгляд та затвердження чергової 30 сесії районної ради, а саме: «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області»; «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області».

На порядок денний виносилось 15 питань. За пропозицією депутата  районної ради Парфенюка Ю.І. виключено 13 питання з порядку денного. За рекомендаціями профільних комісій до порядку денного включено додатково 7 питань. Загалом, затвердили порядок денний та розглянули 21 питання порядку денного.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація