Той, хто щиро любить пісню, завжди знайде час для улюбленої справи

01.10.20
Споконвіків Україна славилася своїми мелодійними та щирими піснями. Саме пісня є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю, окрасою. 
Нині у кожному куточку нашої держави існує багато аматорських колективів, які дарують глядачам чудові емоції та настрій. Багатий на мистецькі самородки й Вінницький район. Подільський край славиться своїми співаками, танцюристами, інструментальними виконавцями та людьми різнобічного таланту і неординарної особистості. Не є виключенням і Гавришівський будинок культури (керівник Олег Леонідович Козяр), в якому діють клубні формування, а саме: гуртки сольного співу, художнього читання, драматичний, концертно-художня бригада. Також створено та успішно виступають народний ансамбль української пісні «Водограй», вокальний ансамбль «Подолянка», ВІА «Шабля» та дитячий зразковий хореографічний колектив «Гілея». Вокальний ансамбль «Подолянка» об’єднав 9 учасниць, у ВІА «Шабля» виступає 6 чоловіків. Їх керівником є Олег Козяр. Дитячий зразковий хореографічний колектив «Гілея» (керівник А.Мала) налічує близько 60 учасників – дітей різних вікових груп.
- Аматори сцени та працівники будинку культури власними силами організовують творчі вечори, ставлять п’єси та театральні постановки, готують різноманітні мистецькі заходи, приурочені знаме-нним датам та визначним по-діям, залучаючи до цього молоде покоління. Окрім пісенних та вокально-інструментальних номерів, аматори сцени радують й різноманітними виставками прикладного-ужиткового мистецтва та готують смачні й гарно оформленні страви. Здебільшого, наші ансамблі та творчі формування радують слух та милують око земляків. Адже ми беремо участь та організовуємо чимало свят на терені рідної ОТГ. Окрім цього, неодноразово брали участь у районних та обласних заходах. На запрошення наших колег із інших поселень часто радували гарним співом людей на вже традиційних празниках й днях села. Також, в переддень новорічно-різдвяних свят вітаєм односельців гучними колядками, щедрівками та засіва-ннями. Звісно, за роки існування аматорських формувань змінилися  їх учасники та репертуар, але не змінились традиції та майстерність вокального й інструментального виконання. Відрадно, що виступи творчих формувань глядачі сприймають «на ура», адже це дає поштовх до нових звершень, займатися самовдосконаленням й щорічно радувати глядачів новими та яскравими виступами. Приємно, коли твої старання й вміння винагороджуються словами подяки та щирими емоціями, які дарують глядачі,- розповів директор Гавришівського БК Олег Козяр. 
Одним із найвідоміших на терені краю є гавришівський народний ансамбль української пісні «Водограй» (керівниця Людмила Руденька). Він існує вже близько 10 років й сьогодні налічує 11 учасників: Людмила Кузь, Оксана Романюк, Ірина Ковальчинська, Євгенія Подоляк, Дана Романюк, Тетяна Осадча, Таїса Закревська, Сергій Савіцький, Людмила та Олег Козяри. Однією з учасниць колективу є чарівна жінка, медичний працівник, депутат Вінницької районної ради Лілія Юзвенко. За словами колег «по пісні», Лілія Олександрівна надзвичайно талановита вокалістка, щира людина, господиня з «золотими» руками, відповідальний працівник та депутат. - Лілія Олександрівна однією з перших стала учасницею вокального ансамблю «Водограй». Саме це заняття є її хобі та однією із найулюбленіших справ. Незважаючи на свою зайнятість на роботі та депутатську діяльність вона завжди знаходить час аби взяти участь у виступах, відвідати репетиції. Ліля надзвичайно відповідальна, креативна та творча. Ми точно знаємо, що до неї можна зателефонувати у будь-який час і вона прийде на допомогу. До речі, вона дуже хороша господиня. І про це знаємо не тільки ми, але й усі мешканці Гавришівки. Адже більше десяти років на святкування Дня села Лілія пригощає односельців та гостей  пиріжками та киселем. Також вона полюбляє квіти, з ранньої весни і до пізньої осені у неї щось цвіте, – художній керівник Гавришівського БК Людмила Козяр.
 
 
Матеріал підготовано в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація