Свято до Дня захисту дітей

01.06.18

До міжнародного Дня захисту дітей у навчальному  закладі  для дітей з особливими потребами Прибузькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулося спортивне свято, яке організували ВРО ВФСТ «Колос» та районний центр соціальної служби для дітей та молоді. Дітки змагалися з міні-футболу та шашок.  

До вихованців та педагогічного колективу закладу завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко,  голова районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, директор районного центру спеціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Бондар.

Спортивне дійство розпочалося концертною програмою, підготовленою вихованцями школи.

Керівники району привітали дітей із наступаючим міжнародним Днем захисту дітей. Побажали їм радісного й безхмарного дитинства, добра, мирного неба, сонця й здійснення мрій.

Гості всім учням закладу  підготували  набори солодощів та соків, а компанія «Соса-соlа» - напої. Від районної організації «Колос» кращі спортсмени отримали медалі та призи.

Організатори спортивного свята потурбувались, щоб дітям було цікаво. Змагання пройшли весело, азартно, з масою позитивних емоцій від гри і  подарунків.

По завершенню дійства директор навчального закладу Ніла Правдюк  подякувала  гостям і організаторам  за увагу та турботу про діток, які мають особливі потреби.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація