Святкування Покрови, Дня Українського Козацтва та Дня Захисника України в козаків - побратимів УК

16.10.18
Делегація Українського Козацтва в Хмельницькій області прибула до міста Вінниці на запрошення Вінницького обласного отамана Олександра Білана для святкування Покрови Пресвятої Бородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Святкування відбувалось 14 жовтня на конефермі Олександра Білана в с.Степанівка Вінницького району.
На свято зібралося більше двох сотень людей - козаки Українського Козацтва, воїни АТО та патріоти Української Держави. 
 
Урочисте зібрання відкривали генерал-хорунжий Олександр Білан та голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський.
 
 
Голова районної ради вітав всіх зі святами і навзаєм отримав привітання та запашний каравай. Лунали побажання міцного козацького здоров’я, міцності духу, патріотизму та процвітання рідній Батьківщині. Після вітань відбулися сольні виступи Людмили Чорної з села Побережне та виступи гостей із Хмельницької області. Своїми музичними номерами також вітали учасники російсько-української війни, учні, аматорські колективи, серед яких були місцеві колективи та колективи з Літинського та Немирівського районів. 
Через мобільний зв'язок всіх присутніх зі святами привітав Верховний Отаман Українського Козацтва Ігор Вардинець, а також отаман Українського Козацтва в Латвії Василь Лукащук. 
Хвилиною мовчання та реквіємом "Пливе кача" присутні вшанували всіх героїв, - захисників і борців за волю України. 
Потім відбулось нагородження обласного отамана пана Олександра Білана за велику волонтерську діяльність допомоги українському війську на передовій війни, яку розв'язав Кремль проти України.
Нагороди отримали також і учасники бойових дій в Донецькій та Луганській областях України.
Козацькими грамотами відзначено і кращих із кращих місцевих волонтерів. 
Відбулася Клятва - Присяга на вірність Україні і Українському Козацтву активного українця, який сам виявив бажання стати в ряди Українського Козацтва.
 
 
Закінчилося святкування спільною трапезою всіх присутніх. Козацький куліш, козацька юшка та канапки (хліб,сало і часник) - із радістю мали можливість всі не тільки попробувати, але й апетитно поїсти.
 
 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація