Святкова музика лунає - Вас Медвідка вітає!

08.11.19

7 листопада цього року аматориМедвідського Будинку культури гостинно запросили всіх бажаючих у чарівний світ української пісні, танцю та театрального мистецтва. Про свою роботу за рік звітували працівники сільського будинку культури, де на глядачів чекало культурне дійство з насиченою та різнобарвною програмою.

На святковий захід завітали почесні гості: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Альона Романенко.

Цьогоріч звітний концерт було присвячено родині, рідній землі та Батьківщині. В програмі були представлені сольні номери та номери за участю вокальних та хореографічних ансамблів. Розпочали дійство колоритним танцювальним номером під назвою «Барви України», а продовжили гарними мелодійними композиціями «Мамина коса» та «А в саду калина розквітає», виконаними вокальним ансамблем під керівництвом Гудемчук А.А.

Протягом концерту своїми мелодійними голосами та чудовим виконанням пісень радували Петрановська Віталіна з піснею «Дорога додому», Корінюк Олександра з піснею «Материнська любов», Ільчук Валентина з піснями «Три поради», «От чего гармонь поет», Слободянюк Анастасія з піснею «Україна», Корінюк Олександра і Мельник Катерина з композицією «Чорне і біле», Кожокар Іванна «Червона калина», Чорнійчук Софія з піснею «Країна мрій».  

Різноманітними танцями - запальними та ліричними, піднімали настрій гладачам хореографічні групи, талановито виконавши танцювальні номери «Село моє», «Українські візерунки», «Чорні очка», «Пригоди ляльок», «Літній настрій», «Лебедина ніжність», «Іванку», «А ми на стилі», «Apart», «Я і Сара».   

Неабиякого колориту звітному концерту додали гуморески Андрія Дідуха та гумористичний етюд у виконанні Антоніни Паламарчук, Андрія Дідуха та Володимира Ільчука, які додали ще більш веселого настрою святу.

Зі словами привітання виступив голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, який подякував усім учасникам творчих колективів за їх майстерність та вміння дарувати радість людям. Побажав всім здоров’я, плідної роботи на благо своєї громади та подальшої популяризації аматорського мистецтва на селі: «Хочеться висловити велику подяку всім учасникам звітного концерту, адже він був проведений на достойному рівні, про що свідчать бурхливі оплески та щирі посмішки глядачів, а концертна програма виявилась дуже насиченою, різноманітною та цікавою. Вона була присвячена самому головному в житті - матері, родині, рідній землі. Адже важко виразити словами те особливе, світле, що народжується в нашій душі, коли ми згадуємо тепло рідного сімейного гнізда, сердечні зв’язки з яким залишаться в кожного до глибокої старості. Тепло і затишно у родинному колі, тепло і затишно було сьогодні тут у Вашій великій родині. Тож хочеться побажати всім Вам добра щоденного, настрою веселого, здоров’я крепкого, сонячних днів, родинного затишку та нових творчих злетів. Зі святом!».

Завершили програму піснею «Заспівай родино» у виконанні Віталіни Петрановської.

Дякуємо артистам за гарні виступи, за чудовий концерт. Тож бажаємонових яскравих постановок, вдосконалення майстерності, творчих успіхів та процвітання.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація