Свою роботу розпочала постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту

01.12.20

01 грудня 2020 року в залі засідань на перше засідання зібралась постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту. 

На перше засідання прибули майже всі члени постійної комісії. Так, в роботі постійної комісії взяли участь голова постійної комісії Максим Студілко, заступник голови постійної комісії Ірина Жуковська, секретар постійної комісії Єлизавета Савчук та  члени комісії: Василь Головенько, Роман Дорошук, Наталя Кравчук, Валентина Медведчук, Олег Слободиський, Алевтина Шевчук та Катерина Гуменюк. В роботі комісії також прийняли участь заступник голови районної ради Григорій Дерун, голова Вінницької РДА Євгеній Луценко та його заступник Микола Чухрій, працівники виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

Головуючий комісії Максим Студілко розпочав засідання зі знайомства, адже протягом 5 років постійна комісія має працювати в такому складі, і робота має бути злагоджена, продуктивна та корисна. З побажаннями плідної та успішної роботи до депутатів звернулись заступник голови районної ради Григорій Дерун та голова РДА Євгеній Луценко.

Оскільки рішенням 1 сесії районної ради заступника голови та секретаря постійної комісії затверджено, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, доповнивши його питанням «Різне».

На порядок денний виносилось 5 проєктів рішень, які за результатами обговорення одноголосно були винесені на найближчу сесію районної ради, яка орієнтовно має відбутись наприкінці грудня.  

На завершення перейшли до питання «Різне», під час якого депутати визначались з днем та часом наступних засідань, так щоб це було для всіх зручно, і щоб робота комісії відбувалась вчасно, оперативно та з максимальною користю. Тож, попередньо визначились проводити наступні засідання постійної комісії о 10.00 год. в останній четвер перед сесією районної ради.

Після засідання продовжили знайомство. Працівники виконавчого апарату районної провели невеличкий екскурс кабінетами районної ради та зробили спільне фото на згадку про перше засідання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація