«Своє життя присвятила дітям: багатодітну матір села Писарівка привітали з 90-річним ювілеєм»

03.02.20

Днями, а саме, 30 січня, свій славний 90-й ювілей мудрості та багатого життєвого досвідувідзначила знана і поважна на все село Писарівка людина – Лісова Ганна Іванівна. Не зважаючи на такий поважний вік, ювілярка зберегла ясність пам’яті, усміхнена і привітна, вражає своєю бадьорістю, щирістю та добротою.

Привітати ювілярку з такою поважною датою завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, представник Писарівської сільської ради Майя Мазур та представник первинної ветеранської організації Писарівської сільської ради Зоя Бондар. Такий почесний ювілей - велике свято в родині, яка з’їхалась в цей день до іменинниці з подарунками та привітаннями. Почесних гостей в затишній оселі разом з Ганною Іванівною зустріла її велика родина. Гості віншували шановну ювілярку з Днем народження, висловлюючи свою вдячність за важкі роки життя, тяжку працю, складні випробування, які не побороли в ній почуття оптимізму, відповідальності і віри в щасливе майбутнє. Окрім приємних та гарних слів презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Квіти та грошову винагороду отримала Ганна Іванівна від сільської ради, а голова первинної ветеранської організації Зоя Бондар подарувала хліб на рушнику на знак великої поваги.

Сталось багато подій, відбулись кардинальні зміни в суспільстві, народилось і виросло не одне покоління, а вона, гідно витримавши всі виклики долі, продовжує радіти життю, ділитись своїм життєвим досвідом та позитивом.  

Життєвий шлях Ганни Іванівни непростий, тернистий, як і у всіх тих, хто пройшов через голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови. Народилась вона в селі Писарівка Вінницького району, де вчилась, працювала, одружилась і до цього часу проживає в рідному селі. Закінчивши сім класів, вона в 14 років пішла працювати в колгосп, а в 16 років поступила в училище в с.Гуменне, де вивчилась на зоотехніка. Після навчання повернулась в Писарівку і протягом п’яти років працювала ланковою в садово-городній бригаді, а потім дояркою в місцевому колгоспі ім. Хрущова, де і пропрацювала до виходу на пенсію. 

Ганну Іванівну всі знають, як відповідального працівника, працьовиту і сумлінну господиню. За роки праці має дві медалі «Краща доярка області», відзнаки за високі показники в роботі по області, похвальні грамоти. Але на першому місці завжди була родина. Разом з чоловіком Степаном Лісовим вони виростили п’ятеро дітей: чотири сина та доньку. Їх вихованню багатодітна мама приділяла багато уваги та обдаровувала любов’ю, не дивлячись на важку роботу та велике домашнє господарство. На жаль, вже більше 25 років поряд немає чоловіка, пішли з життя і два сина. Але попри всі ці важкі випробування, іменинниця зберегла в своєму серці оптимізм, любов, бадьорість та велику жагу до життя, якою ділиться з онуками та правнуками. Сьогодні оточують своєю любов’ю Ганну Іванівну восьмеро онуків та одиннадцть правнуків. Іменинниця дуже любить їх, пишається, що вона така багата бабуся та прабабуся.

Щиро хочетьсяпобажати Ганні Іванівні та її родині відмінного здоров’я, безмежного щастя та безхмарного неба. Нехай подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, яку вона змогла гідно прожити.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація