Світлана Федорцова: У центрі уваги освітянські проблеми

24.09.20
 
«Звичайно, хочеться приділити увагу та вирішити багато проблем у обох громадах, але так склалось життя, що працюю я у школі, тож освітянські потреби мені знайомі якнайкраще, тому, напевно, намагаюсь приділити вирішенню їх якнайбільше часу.
- Добігає кінця Ваше друге депутатське скликання, які проблемні питання громади ще вдалось вирішити?
- Останнім часом вдалось зрушити з місця проблему освітлення вулиці Гагаріна. Це не центральна вулиця, тож вона не була включена до робіт минулі рази, проте на ній проживають в основному мешканці поважного віку, тож ми разом із сільським головою вирішили ініціювати звернення до районної влади стосовно виділення коштів для згаданих робіт. Дякуючи керівництву району та депутатському корпусу, котрі підтримали моє звернення, із районного бюджету було виділено 100 тисяч гривень на освітлення вулиці Гагаріна. Наразі кошти виділено, невдовзі розпочнуться роботи, сподіваюсь їх буде виконано швидко та якісно.
Щорічно розподіляю кошти із депутатського фонду для допомоги мешканцям які звертаються, цьогоріч він складав 30 тисяч гривень, протягом 7 скликання сума допомоги мешканцям мого виборчого округу становила 75 тисяч гривень.
Звісно головним питанням у нашій Широкогребельській громаді залишається відкриття дитячого садочка. Протягом обох своїх депутатських каденцій постійно переймалась проблемами Широкогребельської школи, проте з певних причин вона припинила свою роботу, учнів було переведено до Некрасівського навчального закладу. Однак частину приміщення нині вже відремонтовано та планується відкриття дошкільного відділення. На ці потреби було виділено значні кошти із районного бюджету. Всі ремонті роботи вже завершено, меблі та техніка наявні. Проте через бюрократичні перепони розпочати роботу закладу, на який так чекають найменші мешканці громади, поки що не вдається. Сподіваюся що невдовзі усі перепони буде усунуто та заклад розпочне свою роботу.
Пултівецька школа досить великий навчальний заклад, який має багато вікон і їх необхідно було замінювати на енергозберігаючі, а це дуже велика сума коштів, тож процес був досить тривалий та вкрай дороговартісний. Про те, завдяки підтримці та сприянню депутата Вінницької обласної ради Олександра Масленнікова, ра-йонної влади та депутатському корпусу це питання за певний період часу було вирішено, наразі вікна у закладі замінено.
У своїй діяльності намагаюсь приділити увагу усім галузям життєдіяльності Широкогребельської громади, співпрацюю із колективом Широкогребельського будинку культури, місцевим бібліотекарем Валентиною Данильчук, звертаю увагу на потреби ФАПу, тощо.
- Ви у школі працюєте викладачем фізкультури та готуєте дітей до участі в різноманітних змаганнях, розкажіть про їх успіхи?
- Мені подобається моя робота, тому завжди намагаюсь зацікавити дітей до занять фізичною культурою. Аби учням було цікавіше, знайомлю їх із новими видами спорту, не забуваючи, звісно, і про традиційні. Також веду гурток настільного тенісу, діти із задоволенням відвідують заняття, найкращі беруть участь в змага-ннях, традиційно виборюючи місця у першій п’ятірці.
Найкращих результатів нашим дітям традиційно вдається досягати у баскетболі. Минулоріч мої вихованці, учні старших класів, здобули першість на районному етапі, що дало право нам захищати честь району на обласних змаганнях. Дівчачий баскетбольний колектив також постійний призер різноманітних змагань та протягом останніх дев’яти років входить до трійки найсильніших у районі. 
Намагаюсь демонструвати дітям на власному прикладі любов до спорту та здорового способу життя. Традиційно беру участь у змаганнях із настільного тенісу серед депутатів, двічі виборювала першість області та брала участь у всеукраїнському етапі змагань.
- Чи плануєте брати участь у прийдешніх виборах?
- Наша громада об’єднується із Якушинецькою ОТГ, тож планую балотуватись у депутати туди. Як і раніше буду висуванцем від ВО «Батьківщина», адже маю чіткі переконання та погляди у житті і не маю звички бігати по партіях. Я живу у Широкій Греблі і щодня спілкуюсь із її мешканцями, вони мене обирали до районної ради і йдучи у депутати, два скликання поспіль, брала на себе певні зобов’язання, можливо не все вдалось виконати, що хотілося б, але багато проблем ми все таки вирішили. Всі ми сподіваємося на краще майбутнє в складі Якушинецької ОТГ, а як буде, чи краще, чи гірше після об’єднання покаже лише життя.   
 
 
Матеріал підготовано в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.
 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація