Сучасну тренажерну залу відкрито в селі Стадниця

29.10.19

27 жовтня у Стадницькому сільському будинку культури відбулося урочисте відкриття тренажерної зали.

Громада поселення зібралась на довгоочікувану подію – відкриття спортивної зали з сучасними тренажерами для активного відпочинку та занять спортом дітей та дорослих. Чимало молоді активно займаються різними видами спорту, відвідують шкільні спортивні секції, а тепер матимуть можливість вдосконалювати свою фізичну форму на тренажерах.

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, сільський голова Владислав Яклюшин, депутати районної ради Володимир Болебрух, Лілія Юзвенко, Малокрушлинецький сільський голова Юлія Давидюк та директор ТОВ «Ольга» Федір Новик.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Михайло Демченко зазначив: «Відкриття тренажерної зали є знаковою подією в селі, адже сьогодні модно бути здоровим і красивим. Напевно це одне із небагатьох сіл, де є тренажерна зала. Популяризація здорового способу життя приваблює все більше і більше охочих займатися спортом, відвідувати спортивні установи. Ця тренажерна зала відремонтована завдяки успішній співпраці влади та бізнесу. Ми об’єднали наші зусилля і зробили цю прекрасну справу», – наголосив Михайло Іванович. - Візитівкою населеного пункту є - Стадницька школа. Найбільше ресурсів було спрямовано на перекриття даху та утеплення фасаду, який потребував неабияких змін.  Наступним етапом ми підтримаємо сільську раду щодо завершення робіт в будинку культури, адже усі культурно-масові заходи повинні проводитись в місцевому закладі. Крок за кроком ми змінюємо соціальну сферу населених пунктів Вінницького району».

Голова районної ради Сергій Сітарський, вітаючи громаду з цією чудовою подією, зазначив: «Вітаю всіх з відкриттям сучасної тренажерної зали. Про те, щоб мати в рідному селі справжню оснащену тренажерну залу з тренажерами, душовими, роздягальнями, напевно, мріяв кожен мешканець. Можна сказати, що сьогодні відбулось відкриття Центру дозвілля, де кожен бажаючий зможе з користю провести свій вільний час. Адже, бажаючих займатись спортом, танцями, багато, і дуже приємно бачити задоволені обличчя молоді, дітей, які сьогодні завітали на свято. Вітаю всіх з цією важливою подією. Спільними зусиллями: місцева, районна влада, підприємці - ми зробили цю корисну справу. Здоров’я всім, натхнення, адже, як кажуть: «В здоровому тілі - здоровий дух». 

Керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко подякували сільському голові Владиславу Яклюшину за те, що він робить все можливе, аби село ставало кращим, щоб молодь розвивалась та створює належні умови для змістовного дозвілля.

У сільському будинку культури було виділено 3 кімнати для розміщення тренажерної зали та класу хореографії.  Там зроблено ремонт, придбано електрообладнання, тренажери, облаштовано роздягальню, душові та внутрішні вбиральні. Також зроблений ремонт фойє та частково перекрито дах металочерепицею. Внутрішні роботи в актовій залі та на третьому поверсі сільського будинку культури планується завершати у 2020 році.

Протягом 3-х років з районного бюджету на капітальний ремонт приміщення сільського будинку культури було виділено 1,674 млн. грн та 89 тис. грн - на придбання тренажерів. Не обійшлося в цій гарній справі без спонсорьких коштів.  Депутатом районної ради Олегом Бабійчуком та сільським головою Владиславом Яклюшиним було придбано тренажери, а директор ТОВ «Ольга» Федір Новик подарував настільний аерохокей та шафи для роздягалень.

Сучасна тренажерна зала, обладнання, інвентар – все радувало присутніх, особливо молоде підростаюче покоління. Відвідувачі разом із тренером презентували кожен із тренажерів. Жителі були в захваті від побаченого та дякували усім, хто причетний до цієї події.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація