СУЧАСНЕ СЕЛО 2018 - Конкурс місцевих громад Вінниччини

24.05.18

Запрошуємо громади Вінницького району до участі у Конкурсі  місцевих громад Вінниччини "Сучасне село - 2018"!

Журналісти "Власно" розказали, чому вони організували конкурс місцевих громад "Сучасне село"

 

Душа України – наші села! Вінницька область – одна з найбагатших аграрних областей. І кожне село нашого краю живе своїм неповторним життям і має чим пишатись! Має свої родзинки та цікавинки, неймовірно гарні місця та неоціненну історичну спадщину, талановитих людей та унікальну природу. Такими селами повинні захоплюватись, про такі громади мають знати в області, Україні, в усьому світі!

Тому, колектив "Медіа центру "Власно" розпочинає проект, який сприятиме розвитку сільських громад та дасть можливість якомога більшій читацькій аудиторії дізнатись про життя селян. Громади сіл матимуть можливість розповісти про свої здобутки на сторінках щотижневої газети "Правди Сила" і сайту Vlasno.info та візьмуть участь в конкурсі місцевих громад Вінниччини «Сучасне село-2018».

Тож приєднуйтесь до нового безпрецедентного проекту та вигравайте цінні призи для вашого села! Нехай слава про ваше село допоможе йому розвиватись!  

Умови конкурсу: 

Призовий фонд подарунків 100 тис. грн! 
I місце – дитячий майданчик (65 тис.грн) 
II місце – більярдний стіл (25 тис. грн) 
III місце - тенісний стіл (10 тис. грн) 

Як стати учасником?

Виберіть категорію, в якій ваше село має найбільші переваги ("фішку" вашого села): туризм, культура, спорт, благоустрій, інфраструктура, екологія, підприємницька діяльність, фермерські господарства, зайнятість населення.

Хто може подавати заявку на конкурс?

Заявку може подати представник сільської громади Вінницької області, який вболіває за розвиток свого села:
- сільський голова   
- місцеві підприємці 
- благодійники
- активні мешканці села

Подача анкети учасника:  

Заповніть анкету села і надішліть її через форму подачі анкети учасника конкурсу місцевіх громад Вінниччини або контактну форму. 

Організуйте підписку на щотижневу газету "Правди Сила" не менш як 30 підписок на півроку.

Передплатний індекс 97927  

Надішліть копію "підписки" нам в редакцію через контактну форму чи за адресосю м. Вінниця, вул. Театральна 14, оф. 421

Розкажіть про переваги вашого села нашим журналістам у вибраній категорії. Надайте потрібні матеріали для підготовки статті.

Організуйте місце для скриньки голосування у вашому селі. Хто напише текст і де буде відбуватись конкурс?  

Наші журналісти завітають до вашого села та напишуть статтю у вибраній вами категорії. Стаття буде опублікована в щотижневій газеті "Правди Сила" та розміщена на сайті vlasno.info

Голосування відбуватиметься у такий спосіб:
- Онлайн-голосування.
- Людина може віддати свій голос на сайті Vlasno.info.
- Кожна людина може голосувати протягом всього періоду голосування (1 голос - 1 бал)   
- Голосуйте купонами! На 10-й сторінці газети "Правди Сила" ви знайдете відрізні купони для голосування. Вкажіть назву села (або ОТГ) та району. Надішліть його поштою чи доставте за адресою м.Вінниця, Театральна, 14, оф. 421. "Медіа Центр "Власно". 1 купон - 10 балів. Купони можна надсилати постійно протягом періоду голосування. Одна людина може голосувати необмеженою кількістю купонів. Встановіть скриньки для збору купонів у вашому населенному пункті (місце має бути зручним для всіх мешканців громади). Забезпечте передачу купонів зі скриньок для голосування за адресою редакції.   

Підрахунок голосів буде відбуватись за участі журі з числа членів редакції сайту Vlasno.info і газети «Правди Сила», представників спонсорів конкурсу та незалежних експертів. Результати підрахунку будуть внесені до протоколу конкурсу.

Етапи конкурсу:

I – Подання заявок до конкурсу (1.05 – 30.06.18)
II – Відвідування сіл-учасників конкурсу, збір матеріалу, виготовлення статей (1.06 – 31.08.18)
III – Розміщення статей в газеті «Правди Сила» та на сайті Vlasno.info (1.07 – 12.10.18) за графіком. Графік формується по мірі подання заявок. IV – Голосування на сайті Vlasno.info та за допомогою купонів щотижневої газети «Правди Сила» (з 15.10 – 15.11.18 включно) V – підрахунок голосів. 16.11 - 30.11
VI – оголошення переможця конкурсу на урочистому закритті 06.12.18 р. в м. Вінниця (місце проведення уточнюється)

Організатор конкурсу залишає за собою право робити незначні зміни щодо дат етапів конкурсу у випадку серйозних причин, про які буде повідомлено кожного учасника конкурсу.  

Оформити передплату на видання «ПРАВДИ СИЛА» можна онлайн або традиційним способом у всіх відділеннях поштового зв'язку України. Передплатний індекс 97927 

Зареєструватись до участі в конкурсі "Сучасне село - 2018" можна на сайті vlasno.info

Телефон для довідок: 067-743-79-59 Ольга Маліновська 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація