Стрижавка долучилась до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Я-ГРОМАДА!»

12.06.19

10 червня 2019 року голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в публічній дискусії «Об'єднання громади: успіхи, реалії та виклики у контексті Нового етапу реформи децентралізації», яка проводилась на базі Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст.за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування, створений за сприяння Програми та Мінрегіону України.

До участі у заході запрошувались представники районних, сільських та міських рад, соціальних та комунальних служб, фермери, підприємці (включаючи великий бізнес), лідери молодіжних груп і організацій, шкільного самоврядування, активісти громадських організацій та ЗМІ.

Питання об’єднання громад сьогодні обговорюється майже в кожній громаді і хвилює багатьох. На жаль, є дуже багато запитань, які постали в ході реформи децентралізації. Тому бажаючих послухати та подискутувати виявилось чимало. Узаході прийняли участь голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, очільниця Стрижавської громади Таїсія Короленко, депутат районної ради Людмила Мазай, керівники управлінь та відділів райдеражадміністрації, керівники закладів освіти району, депутати Стрижавської селищної ради. Також участь у заході взяли і експертиВінницького Центру розвитку місцевого самоврядування – Віталій Швець та Євген Шаповалов. Вони ознайомили громаду із здобутками реформи децентралізації на Вінниччині та пояснили переваги об’єднання смт Стрижавка згідно перспективного плану. На думку Євгена Шаповалова, радника з децентралізації Вінницького ЦРМС, селище Стрижавка має всі можливості долучитися до потужного списку Вінницьких ОТГ та самостійно покращити якість послуг на своїй території. Поспілкуватись і донести своє бачення реформи децентралізації прибув і народний депутат України Сергій Кудлаєнко. У ході зустрічі мешканці смт Стрижавки ознайомилися з досвідом сусідів, що кілька років розвивають свої ОТГ, адже за сприяння Вінницького ЦРМС та проекту «Я-ГРОМАДА!» в обговоренні взяли участь представники Іванівської сільської ОТГ – заступник голови сільської ради Анатолій Лановий та в.о. старости с.Гущинці Михайло Довгалюк. Вони розповіли про перші кроки та результати створення об’єднаної громади. Участь в дискусії та обговореннях прийняв і голова районної ради Сергій Сітарський, який після почутого висловив свою позицію і бачення переваг та проблем, які виникають у процесі децентралізації. Загалом дискусія пройшла активно, цікаво, учасники поділились думками та очікуваннями від реформи, отримали відповіді на численні запитання.

За словами експертів Вінницького ЦРМС, Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я-ГРОМАДА!» стала ще одним сучасним і дієвим майданчиком, який об’єднує мешканців громад Вінниччини у прагненні до позитивних змін та розвитку своїх територій.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація