Стратегію-2030 ухвалила Стрижавська громада Вінницького району

26.03.21
Голова районної ради Ігор Шутак на запрошення очільника Стрижавської ТГ Михайла Демченка 25 березня взяв участь у черговій 9 сесії селищної ради. Стрижавська територіальна громада – ще одна громада на Вінниччині, де ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року, яку одноголосно підтримав весь депутатський корпус.
 
Аби підтримати громаду при ухваленні важливого документу на сесію селищної ради приїхав голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий.
 
Після прийняття Стратегії Стрижавської територіальної громади 3.0 Ігор Шутак привітав громаду з ухваленням плану розвитку на найближчі 10 років - "Стратегії 2030"! Стрижавчани бачать свою громаду успішною через 10 років і визначають для цього основні пріоритети:
- Конкурентноспроможна громада зі стійкою економікою.
- Безпечна громада.
- Комфортна громада з високим рівнем якості життя.
- Розвинена інфраструктура на засадах сталого розвитку.
 
Ігор Анатолійович зазначив, що робота лише розпочинається, і Стрижавська ТГ може розраховувати на підтримку Вінницької районної ради на розвиток своєї громади. Побажав успішної реалізації Стратегії 3.0 і позитивних змін для громади! А для цього необхідні інструменти, які варто використовувати у процесі впровадження Стратегії 2030 року:
- удосконалення роботи місцевої влади – інституційна розбудова та ефективне управління;
- місцевий бюджет та залучення інвестицій;
- державні та регіональні фонди і програми (ДФРР, обласний природоохоронний фонд та інші);
- розробка документації щодо просторового планування;
- міжмуніципальне та міжрегіональне співробітництво (спільні проєкти, регулярна комунікація, обмін досвідом, меморандуми про співпрацю);
- державно-приватне партнерство, міжнародні проекти (міжнародні фінансові організації, міжнародна технічна допомога, гранти);
- фонди корпоративно-соціальної відповідальності;
- активне громадянське суспільство.
 
– Ми передбачили усі фактори розвитку нашої територіальної громади й усі ті виклики, які потребують вирішення, – розповів селищний голова Михайло Демченко. – Зрозуміло, що багато рішень не можуть бути швидкими, усі проблеми не розв’язати за рік чи два. Утім, прикладом для нашої Стратегії стало місто Вінниця – це той результат  і той шлях, по якому ми рухаємося саме в ухваленні Стратегії розвитку територіальної громади. І такий документ вкрай необхідний для наших мешканців.
 
Як зазначив Вячеслав Соколовий, нині Стрижавська громада об‘єднує 13 сіл, понад 22 тисячі мешканців. І кожен житель великої громади заслуговує на комфорт, доступні і якісні послуги, гарні умови й достойне життя.
 
– Обласна Рада підтримує ухвалення Стратегій громадами, а також надає інформаційну і методичну підтримку у цьому процесі. Адже в центрі цих документів – інтереси та потреби мешканців, навколо чого уже планується і будується подальший розвиток територій. В умовах децентралізації й збільшених повноважень територіальних громад комплексні Стратегії розвитку стають надійним фундаментом для розвитку самих громад, – зазначив голова Вінницької обласної Ради.
 
На сьогодні у Вінницькому районі Стратегії ухвалили такі громади: Вінницька, Лука-Мелешківська, Липовецька та Стрижавська. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація