Сто літ немов один день

23.08.17

19 серпня свій 100-річний ювілей відзначила сумлінна та відповідальна працівниця, поважна та шановна людина, жителька села Переорки – Анастасія Василівна ПАСЄКА. 
Привітати іменинницю із поважною датою завітали голови райдержадміністрації Михайло Демченко, районної ради Сергій Сітарський, Мізяківськохутірський сільський голова Василь Король, очільник районної ветеранської організації Петро Василинич. Вони щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали їй міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя. 
Ювілярці вручили грамоту районної державної адміністрації, районної ради і ра-йонної організації ветеранів та грошову винагороду.
Чимало життєвих випробувань довелося пережити ювілярці. Вона стала учасником багатьох подій на нашій землі, прожила важке життя. З молодих років не покладаючи рук працювала в місцевому колгоспі. Зазнала голоду, холоду, пережила війну. Стала свідком становлення незалежної України. Доля готувала їй складні випробування, але щира і глибока любов до землі, до дітей, ближніх допомогли їй вижити і досягти 100-річного ювілею. 
Анастасія Василівна розпочала свою діяльність у колгоспній польовій бригаді, де пропрацювала все життя. Жінка виростила 3 дочки, має 5 внуків, 5 правнуків, 2 праправнуків.
В оточенні близьких та рідних їй людей, лунали теплі і щирі вітання, вручалися подарунки, але найкращим подарунком для Анастасії Василівни дійсно є повага, шана і любов рідних. В цьому, мабуть, і є секрет її довголіття.

Джерело інформації: 
Вінницька РДА

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація