Села Вінницького району оговтуються від стихійного лиха...

03.06.19

Цьогоріч погода не радує стабільністю. В перший день літа, 1 червня, зливовий дощ та шквальний вітер наробив чимало лиха в селах Вінницького району.   

Найбільші руйнування припали на село Дорожне: уприміщенні сільської ради зірвало покрівлю. Постраждав і розташований поряд магазин та припаркований біля нього автомобіль, на які вітром занесло шифер та балки, зірвані з покрівлі сільської ради. Дякувати Богу, обійшлося без людських жертв, але на ліквідацію наслідків буревію потрібен і час, і кошти. На даний час приміщення сільської ради знаходиться в аварійному стані: повністю пошкоджено дах, приміщення затоплено та обезструмлено. 

Якщо в Дорожному стихія пошкодила будівлі та автомобіль, то в селі Некрасово, як і три роки тому, внаслідок стихійного лиха було затоплено поля, городи, подвір’я, криниці, знищено насадження.

Районне керівництво на залишилось осторонь і вже наступного дня постраждалі села відвідали голова районної ради Сергій Сітарський та голова райдержадміністрації Михайло Демченко. Вони оглянули ті місця, які найбільше постраждали від лиха, висловивши свої співчуття. Голова районної ради зазначив, що Дорожненська сільська рада та жителі села Некрасово не залишаться сам на сам зі збитками. Для визначення збитків від стихійного лиха будуть створені відповідні комісії. На ліквідацію наслідків в Дорожному планується виділити кошти з резервного фонду районного бюджету для чого буде скликане позачерговое засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.  Родина села Некрасово, яка постраждала від негоди,  після визначення суми збитків також буде звертатись за матеріальною допомогою на відновлення свого господарства.   

Як зазначив голова районної ради Сергій Сітарський, спільними зусиллями наслідки стихії будуть ліквідовані: Дорожненська сільська рада та жителі села Некрасове зможуть повернутись до нормального життя та вирішення повсякденних справ.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація