«Статусний» вигляд додає впевненості, рішучості та збільшує жагу до перемоги.

25.10.18

Дякуючи Вінницькій районній державній адміністрації та депутатському корпусу рішенням 46 сесії районної ради 7 скликання №652 від 16.08.2018 року відповідно до депутатського звернення Миколи Шамалюка виділені коштив сумі 20,0 тис.грн. на придбання спортивної форми для виступів на змаганнях та спортивного інвентарю для Комунального закладу «Дитячо-юнацька-спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради. До початку нового навчально-тренувального процесу були придбані необіхідні матеріали на проведення поточного ремонту, який був зроблений власними силами депутата та його активними вихованцями Владиславом Грищенком та Андрієм Гончаруком. В цьому на власному дотримані принципів чистоти депутат районної ради подає гарний приклад щодо утримання приміщення в належному стані (адже це для себе, а не для когось).

Але не тільки естетичний вигляд має значення. Після неодноразової участі в спортивних змаганнях та дивлячись на гарний вигляд інших спортсменів, і в наших тренерів виникло бажання, щоб саме їх вихованці виглядали найкращими. Завдячуючи сприянню Миколи Шамалюка, придбані комплекти боксерської форми, рукавиці та шоломи  фірми «Adidas». На їх думку, така турбота забезпечить належний вигляд вихованців і додасть відчуття комфорту для демонстрування своїх здібностей. Адже «Статусний» вигляд додає впевненості, рішучості та збільшує жагу до перемоги.

Хочеться дякувати такому наставнику, який постійно піклується за своїх вихованців та за ті умови, в яких вони займаються. З гарними умовами та формою належного рівня, побажаємо в майбутньому успіхів у змаганнях, витримки та незламного оптимізму, як вихованцям, так  і їх тренерам.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація