Справжніх господарів Вінницького краю вітали з професійним святом

14.11.19

Восени, коли землю все навкруги вкриває жовте листя, коли зібрано урожай, ми відзначаємо день працівників сільського господарства. Отож, 13 листопада відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до аграрних справ, зберігаючи багато століть нашу благодатну ниву. Ця праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, яка щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. 

Привітати аграріїв району завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Інна Грига, директор Вінницького районного центру зайнятості Юрій Парфенюк, комерційний директор ТОВ «Агроград В» Юрій Кравчук та начальник відділу маркетингу ТОВ «Агроград В» Михайло Павленко, депутати районної ради, представники сільськогосподарських підприємств та інші почесні гості.

З щирими словами привітань до присутніх звернувся голова районної ради Сергій Сітарський: «Шановні представники сільського господарства. Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом. Хочеться висловити шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Ви – творці багатства нашої країни. Велика подяка і шана Вам за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі. Нехай удача посміхається Вам завжди і у всьому, а погода і природа допомагають у Вашій роботі. Хай нелегка щоденна праця приносить добрий результат, задоволення і достаток. Хай Ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи оминають Ваші угіддя, а врожай перевищує найсміливіші задуми. Нехай немов лугові трави по весні ростуть ваші досягнення, золотом сиплеться зерно, і течуть молочні ріки!».

Численні вітання з найкращими побажаннями лунали на адресу винуватців свята від голови районної державної адміністрації Михайла Демченка, начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Інни Григи директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Миколи Ткачука, директора Вінницького обласного центру зайнятості Галини Скоковської. Дякували усім аграріям Вінницького району за працю, ініціативність, наполегливість, сприяння в матеріальному, культурному та духовному розвитку нашого краю, за небайдужість до розвитку соціально-бюджетної сфери.

Також до вітань долучились і почесні гості  комерційний директор ТОВ «Агроград В» Юрій Кравчук та начальник відділу маркетингу ТОВ «Агроград В» Михайло Павленко, які вручили грамоти та подарунки своїм партнерам та привітали всіх аграріїв з професійним святмо та подякували за плідну співпрацю.

Кращих трудівників району, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств нагородили обласними та районними грамотами, подяками та грошовими винагородами.

Гарним завершенням урочистої частини стали, як завжди, чудові виступи артистів районного Будинку культури, які своїми музичними вітаннями створили ще більш святкову атмосферу в залі.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація