Спільними зусиллями сприяємо вирішенню проблемних питань

25.11.19

У рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання спілкуємось із обранцем Некрасового – Сергієм Дмитровичем Мициком. Депутатом до районної ради він був обраний вперше, до цього двічі обирався до Некрасівської сільської ради, працює у Некрасівській СЗШ І-ІІІ ст. викладачем.

- За чотири роки своєї депутатської діяльності, що вдалось, чи, можливо, не вдалось вирішити для своєї громади?

- По-перше, я, як депутат, отримав фонд, у якому маю певну суму коштів, аби допомогти людям, котрі вкрай потребують цього. Люди звертаються, в основному, із важкими захворюваннями, які вимагають дороговартісного лікування, тож намагаюсь допомогти в межах своїх можливостей. Цьогоріч кошти уже давно всі використані.

Нещодавно у нас нарешті завершились ремонтні роботи щодо відновлення приміщення сільського будинку культури. Справа в тому що будівля Некрасівського закладу є однією із найстаріших у Вінницькому районі. В двотисячних роках його хотіли взагалі закрити і вже майже завершили цей процес. Проте дуже вчасно з’явилась ініціатива все ж таки відбудови приміщення. Протягом, напевно десяти останніх років потроху відбувались ремонтні роботи. За останні чотири роки, відколи я є депутатом районної ради, намагався постійно сприяти аби кошти були спрямовані на потреби нашого клубу, щоб врешті скінчити роботи. Звертався щодо виділення коштів на меблі, апаратуру, облаштування сцени, тощо. Наразі ремонт завершено, приміщення облаштовано, клубна установа функціонує, тож мешканці нашої громади мають можливість взяти участь у різноманітних подіях що організовують аматори сцени.

Звісно, також переймаюсь проблемами школи, у якій я працюю, до речі, тут же трудиться ще одна депутатка райради, моя колега Тетяна Закревська, тож ми спільними зусиллями, допомагаючи один одному, намагаємось сприяти вирішенню проблемних питань освітніх закладів не тільки наших громад, але й усього району.

Коштом районного бюджету протягом декількох років було замінено майже усі вікна в Некрасівській школі, оновлено вбиральні, закуплено різноманітні меблі, обладнання для майстерень, буквально декі-лька днів тому отримали швейні машинки для обладнання кабінету праці для дівчат. Переймався питанням обладнання кабінетів для початкової школи за вимогами освітньої програми «Нова українська школа». В нашій школі декілька років поспіль набираємо по два перших класи, чого раніше не було, тож доводиться облаштовувань приміщення для потреб найменших школярів. Ось і цьогоріч кабінет для першого класу створювали з нуля, у цьому нам допомогли коштами із районного бюджету задля придбання оргтехніки, меблів, дошки, тощо.

Отримав звернення від батьків дітей, які займаються спортом та захищають честь нашої школи у змаганнях з футболу, волейболу, із проханням закупити форму для них. Кошти ми отримали, форма вже закуплена, також вдалось трохи оновити спортивний інвентар (мати, шведська стінка).

Поки що невирішеним залишається питання, яке турбує нас уже досить давно - це відсутність окремих очисних споруд для потреб школи. Сума необхідна для їх облаштування досить велика, проектно-кошторисну документацію коштом районного бюджету було виготовлено, тепер сподіватимемось що вдасться віднайти необхідні кошти аби закрити це питання.

Ще хочу наголосити на тому, що значну кількість проблемних питань які виникають у школі, або інших соціальних закладах, нам допомагає вирішити депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков.

У кожен період часу наша громада мала різних представників в обласній раді, більшість з них, якщо чесно, не пригадаю, і це не тому, що я не цікавився цим питанням, а тому, що вони мало цікавились потребами нашої громади. На відміну від них Олександра Масленнікова знають та поважають у Некрасовому, принаймні батьківський та педагогічний колектив школи точно знають, що він завжди протягне руку допомоги.

Протягом моєї депутатської каденції ми багато разів звертались до нього із різноманітними потребами (глюкометр у ФАП, набір ключок для хокею місцевим дітям, оргтехніка, посуд для їдальні, тенісний стіл, спортивний інвентар та інше в школу, стипендії обдарованим дітям, новорічні подарунки для багатодітних родин, обігрівачі у будинок культури, тощо) і задля їх вирішення він майже у всіх випадках виділяє власні кошти не відкладаючи все це на потім. Тож ми вдячні обласному депутату за постійну підтримку і допомогу.

- Ваша громада вже завершує процес приєднання до Якушинецької ОТГ, яка Ваша позиція та думка стосовно цього, і чи не плануєте балотуватись депутатом до ОТГ?

- Так, вибори уже призначено, і в грудні ми станемо повноцінною частиною ОТГ. Цей процес незворотній як для нашої громади, так і для інших. Нам залишається лише сподіватись, що зміни будуть на краще, і наші потреби та проблеми чутиме і бачитиме керівництво ОТГ.

Стосовно депутатства у ОТГ: ні, не планую брати участі у цих виборах, районна рада 7 скликання функціонуватиме ще майже рік, тож працюватиму надалі. Невдовзі наші заклади передаватимуться із району до ОТГ, планую взяти участь у цьому процесі все ж в статусі депутата райради, можливо, впливу я на те значного не матиму, проте інформацію знатиму із першоджерела.

- Розкажіть, як вирішилось питання із Некрасівським ФАПом, який був на межі закриття?

- Ситуація наступна, пожежники наклали припис щодо приміщення, у якому перебував ФАП, тож потрібно було негайно вирішити це питання. Наразі медики переїхали в інше приміщення аби мати можливість обслуговувати людей. В нашій громаді є сімейний лікар, який уклав необхідну кількість договорів із жителями не тільки Некрасового, а й Широкої Греблі. На мою думку, це дуже добре для наших мешканців, що у селі є лікар, не кожній громаді так пощастило.

Ну а проблему з приміщенням, скоріш за все, вже доведеться вирішувати керівництву ОТГ, коли ми станемо його повноцінною частиною.

 

За матеріалами  Вінницької регіональної газети "Подільська зоря"
в рамках висвітлення діяльності депутатів  Вінницької районної ради 7 скликання.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація