За рахунок сортування та благодійництва отримано бажаний подарунок

08.02.19

6 лютого в НВЗ: «ЗОШ І–ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка» пройшла загальношкільна лінійка, на якій учні початкової школи отримали довгоочікуваний подарунок - настільний футбол! Магами з перетворення, як і в минулі рази, стали спільна робота учнів та батьків, які сортували вторинну сировину, та підтримка депутата Вінницької районної ради Миколи Шамалюка.

- Чарівне дійство стало можливим після того, як у школі відкрились секрети сортування вторинної сировини - говорить Людмила Мазай вчитель НВЗ: «ЗОШ І–ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка» та депутат Вінницької районної ради, яка постійно підвищує рівень екологічної свідомості школярів для покращення стану довкілля в селищі, намагаєтья привернути увагу громадськості селища до екологічних проблем через поширення інформації про діяльність школи, заохочує до сортування школярами побутових відходів удома.

Для дивовижного, довгоочікуваного подарунку, а саме, в придбанні настільного футболу для школярів Стрижавського ліцею Людмила Мазай залучила до співфінансування й депутата районної ради 7 скликання Миколу Шамалюка, який одразу відгукнувся на гарну справу для школярів та надав спонсорську допомогу. Дякував колезі по депутатському корпусу за долучення до гарної справи, адже завдяки її інформованості зуміли створити свято учням початкової школи: із звичайного сміття та завдяки спонсорській допомозі Миколи Шамалюка придбали бажаний подарунок - стіл для гри в настільний футбол для школяриків Стрижавського ліцею.

- Словом, ми всі хворі спортом №1! У настільної гри безліч назв: тейбл-сокер, бебі-фут, кікер, фусбол - а суть одна! Це теж футбол! Тільки настільний футбол! Настільний футбол розвиває реакцію, тут є і фізичне навантаження, розвивається увага, якаі зміцнює дію на організм! Як бачимо, кругом тільки плюси, - говорить Микола Шамалюк. Побажав бути кмітливими, розвиватись, швидко міркувати і діяти.

Щиро вітаємо школярів, батьків, учителів та спонсорів. Захоплюємось Вашими успіхами та гарними справами! Не зупиняйтесь і продовжуйте нас дивувати!

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація