Солодкі гостинці від Олександра Масленнікова...

20.05.19

17 травня в приміщенні районної ради проведений районний конкурс «Колискова пісня». «Колискова пісня» проводиться з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та з нагоди відзначення Дня матері в Україні, Міжнародного дня сім’ї, Дня захисту дітей. На заході присутні: Сітарський Сергій Миколайович - голова Вінницької районної ради. Демченко Михайло Іванович - голова Вінницької районної державної адміністрації.

У вітальному слові Сергій Сітарський  зазначив: «Хочеться привітати усіх присутніх із Днем матері та Міжнародним днем сім’ї. Адже родина - це найцінніше, що є у кожного із нас. Й виховання дітей також починається з сім’ї. Саме із колисковою малеча вперше вчитись розрізняти добро і зло, навчається прекрасному та світлому, засвоює мелодійну українську мову. Тому я вітаю нас усіх із таким гарним святом, бажаю аби воно й надалі щороку проводилось й участь у ньому брали представники усіх дошкільних закладів району. Учасникам бажаю не так перемоги, як вдалих виступів та приємних емоцій».

Побажав учасникам гарного виконання, чистого звучання, вдалих виступів, глядачам - гарного настрою та приємних емоцій. Та повідомив, що кожного конкурсанта в кінці очікує солодкий подарунок від обласного депутата Вінницької обласної Ради - Олександра Масленнікова.

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 10 закладів району. Були представлені члени журі, які звертатимуть увагу на рівень виконавської майстерності, артистизм та сценічну культуру, зовнішній вигляд та режисерське оформлення номеру.Всівиступи свідчили про відродження народних традицій, збагачення репертуару для дітей в дитячих садочках та вдома. За оцінками членів жюрі найбільшу кількість балів набрали:

«Колискова» з репертуару Віктора Павлика, яка прозвучала у виконанні Лариси Іванівни Ліщук, Інни Володимирівни Нікітенко, Наталії В’ячеславівни Островерхої - педагогічних працівників дошкільного навчального закладу «Ромашка» Вороновицької об’єднаної територіальної громади та «Колискова» Олександра Пономарьова, у виконанні Руслана Дмитровича Шевчука, батька, та Владислава Юрійовича Казмірука, брата вихованця закладу дошкільної освіти «Десняночка» Сосонської сільської ради.

Переможець районного конкурсу «Колискова пісня» буде представляти Вінницький  район  у червні місяціна обласному етапі конкурсу «Колискова пісня - 2019».

Після перегляду та оцінювання конкурсантів, дякували словами вдячності за співпрацю та підтримку, і звісно за сприяння у проведенні фестивалю «Колискова пісня», саме у залі районної ради - Сергію Сітарському та Олександру Масленнікову.Допомога обласного депутата - це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка для освітянського заходу. Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Цей приклад є показовим і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Олександр Масленніков дарує не просто матеріальні цінності, а дає радість і надію. Тож нехай цядоброта і щедрість повернуться до нього сторицею. Побажали навзаєм усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху.

На слова вдячності голова районної ради Сергій Сітарський подякував батькам малечі та вихователям дошкільних навчальних закладів за відродження українських традицій, патріотичне виховання підростаючого покоління, наголосивши, що основне завдання влади - створення гідних умов для виховання та розвитку дітей, побажав успішних злетів до нових перемог та вручив солодкі гостинці від Олександра Масленніков

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація