Солодка краплинка щастя для вихованців Стрижавської школи-інтернату

27.05.19

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають День захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Водночас - це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Це день привернення уваги до питань дитинства, день, коли усе суспільство і кожен його окремий громадянин повинні визнати свою власну відповідальність і визначити свій власний внесок у щасливу долю кожної дитини, а значить - майбутнього України.

Саме тому, напередодні міжнародного Дня захисту дітей, 27 травня, до вихованців Стрижавської школи-інтернату, де навчаються діти з особливими потребами, з солодощами завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Бондар та голова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко. 

Керівники привітали дітей зі святом та зауважили, що діти – найдорожчий скарб, радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їй належний рівень виховання.

Обличчя дітей прикрашали усмішки, оченята світились щастям від солодких подарунків. Гарного настрою додавала ще й приємна новина від очільника закладу Василя Ліцького, який повідомив, що футбольну команду школи 1 червня - в Міжнародний день захисту дітей, як переможців Міжнародної Футбольної Ліги для осіб з інвалідністю SeniCup2018, запросили на товариську зустріч до дитячого реабілітаційно-оздоровчого центру «Надежда» до Республіки Білорусь.

Вітаючи вихованців Сергій Сітарський зазначив: «Вітаю всіх з наступаючим святом - Днем захисту дітей. Це Ваше свято, на яке ви всі чекаєте з нетерпінням. Бажаю всім міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій! Дуже приємно, що щороку ви готуєтесь до свята, очікуєте на подарунки, і цей рік не є виключенням. Бажаю всім, окрім солодких подарунків, успіхів, радощів та гарного літнього відпочинку. А футбольній команді ще хочеться окремо побажати наснаги, справедливої гри, успіхів і, звичайно, перемоги. Я пишаюсь, що ви досягли такого високого рівня і  в подальшому бажаю ще більших досягнень та перемог». 

Директор закладу Василь Ліцький подякував гостям за їх турботу, за те, що щороку вони не забувають про його вихованців, вітають зі святом, приділяють увагу, даруючи діткам краплинку радості. Адже та увага, яку вже традиційно до Дня захисту дітей дарують почесні гості, дуже важлива для дітей. Вони почувають себе потрібними, захищеними і щасливими.      

Окрім щирих і добрих привітань вихованці Стрижавської школи-інтернату також отримали солодкі подарунки. На добру згадку про це свято у серці кожного залишаться теплі спогади. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація