Сокиринецька ОТГ відзначила третю річницю об’єднання

15.07.19

14 липня в селі Хижинці мешканці Сокиринецької об’єднаної територіальної громади відзначили третю річницю об’єднання громади.

На свято завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова Сокиринецької ОТГ Лариса Мельничук і депутати різних рівнів.

Історія Сокиринець має славне історичне минуле, овіяне легендами та переказами і розпочинається із сивої давнини. За одним із переказів два козаки вирубали ділянку лісу і оселилися. Саме вони вважаються основоположниками населеного пункту. Також зробили криницю, яка є і досі, а вода там кришталево чиста та надзвичайно смачна. Село завжди було козацьким, тут живуть волелюбні працьовиті люди. Пана чи управителя ніколи не було, а серед односельців обирали старосту, найповажнішу людину, яка мала авторитет серед односельців.

Голова районної ради у своєму вітальному слові зазначив: «День об’єднаної громади - це свято, яке об’єднало всіх, хто народився й виріс у громаді, хто став жителем громади та залишився тут назавжди. Ви перші, хто наважився об’єднатись, не злякався труднощів, а впевнено крокукав і далі крокує до кращого майбутнього та процвітання громади. Вам є чим пишатись. Тож вітаю всіх зі святом, бажаю здоров’я, добробуту, процвітання. Хай у кожному домі лунає дитячий сміх, панує щастя і благополуччя, а Сокиринецька громада - процвітає, розвивається, і буде рідною домівкою, де життя кожної людини, кожної родини наповнюватиметься теплом, радістю і надією на краще.

На святі була розгорнута виставка історії села в світлинах. Зачаровували своєю красою та витонченістю вишиті картини різними техніками. Надзвичайно вишуканою була виставка декоративно-прикладного мистецтва, яка захоплювала своєю різноманітністю та філігранністю представлених робіт. Гарний святковий настрій народними піснями, жартами, веселими гуморесками створювали художні та аматорські колективи сільського та районного будинків культури. Для дітей працювали різноманітні атракціони.

Родзинкою та завершенням свята став виступ спеціально запрошеного гостя, учасника шоу «Голос країни» Олександра Онофрійчука, який запалював та розважав публіку світовими хітами та подарував масу позитивних емоцій присутнім.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація