Славних мужів Вінницького району привітали з Днем захисника України

13.10.20

14 жовтня – важлива дата для всього українського народу, адже поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України. Головною ідеєю свята є виявлення поваги та шани захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності, популяризація історії українських військових звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України.

Це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

13 жовтня представники влади району, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції/Операції об’єднаних сил взяли участь в урочистих заходах, які відбулися в залі засідань Вінницької раййнної ради з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

З повагою та шаною усіх присутніх вітали голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська та голова Вінницької райдержадміністрації  Євгеній Луценко, які зазначили, що ці свята відзначаються в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці, яка стала Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії. Під її захист стають і новітні герої. Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. Побажали, щоб Пресвята Богородиця взяла під свою Покрову усіх захисників України, подарувала їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні. Керівники подякували захисникам за самовідданість, патріотизм, справжній бойовий дух, який вони демонструють на сході нашої держави та у виконанні повсякденного військового обов’язку.

Зі щирими словами віншувань та найкращих побажань до присутніх звернувся і голова Вінницької районної організації ветеранів Петро Василинич.

Керівники району нагородили 50 учасників антитерористичної операції за мужність і героїзм, проявлені на Сході України, за захист цілісності та суверенітету нашої держави  - відзнакою «Патріот Вітчизни» та грошовою винагородою. Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради до Дня захисника України від Вінницького району були нагороджені учасники АТО - Григорій Бондар та Сергій Латишов.

На завершення хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, славних синів України, котрі полягли в боях за Незалежну та єдину Україну, поклавше своє життя заради миру та спокою в Україні.

Схиляємо голови перед мужністю Героїв, які віддали життя, захищаючи Україну. Дякуємо за відвагу, мужність і героїзм тим,  хто пройшов горнило війни та залишився живим.

Слава Україні. Героям слава!

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація