Скликається засідання постійної комісії з етики та депутатської діяльності

15.09.20

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

17 вересня 2020 року о 8 год. 30 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку, на якому буде розглянуто наступне питання:

1.  Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2020 року.

2.  Про делегування голові районної ради бути уповноваженим представником у Вінницькій обласній асоціації органів місцевого самоврядування.

3.  Про доручення голові районної ради бути уповноваженим  представником районної ради в Українській асоціації місцевих та регіональних влад.

4.  Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №9 від 12.112015 року «Про президію районної ради 7 скликання».

5.  Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

6.  Про зняття з контролю рішень районної ради.

7.  Про розгляд листа Вінницької обласної Ради від 26.08.2020 року №207-20-1198 щодо звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права посадових осіб місцевого самоврядування на соціальні гарантії та пенсійне забезпечення.

8. Про розгляд листів Інституту Політичної Освіти від 18.06.2020 року щодо участі у спільній заяві міських, селищних, сільських голів, голів об’єднаних територіальних громад, місцевих депутатів, експертів з питань децентралізації влади та місцевого розвитку та сайту Порятунок села щодо звернення до Верховної Ради України та Центральної Виборчої Комісії з вимогою виконати приписи ч.3 ст.141 Конституції України та призначити чергові вибори сільських, селищних, міських рад та їх голів на 25 жовтня 2020 року.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація