Скликається засідання постійної комісії районної ради з освітніх питань

13.12.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

16 грудня 2019 року після пленарного засідання позачергової 63 сесії відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік та затвердження відповідної Програми на 2020 рік. 

2. Простан виконання заходів Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки.

3. Про план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік.

4. Про затвердження структури та чисельності Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради в новій редакції.

5. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича.

6. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича.

7. Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна Андрія Олександровича.

8. Про встановлення надбавки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.

9. Про затвердження Плану роботи Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради на 2020 рік.

10. Про зняття з контролю рішень районної ради.

11. Про розгляд звернення учасників засідання президії Ради Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки від 19 листопада 23019 року (щодо виділення коштів).

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація