Скликається засідання комунальної комісії

10.06.20

З метою підготовки питань на 68 сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

11 червня 2020 року о 16 год. 00 хв– засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про погодження надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Петер Ларісі Анатоліївні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

2. Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна Андрія Олександровича.

3. Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни.

4. Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

5. Про надання дозволу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні на ведення годин педагогічної роботи.

6. Про преміювання директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвери Олени Сергіївни.

7. Про погодження надання щорічної основної відпустки та додаткової оплачуваної відпустки директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

8. Про внесення змін до рішення 66 сесії районної ради 7 скликання № 53 від 12.03.2020 року «Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району».

9. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

10. Про передачу продуктів харчування від відділу освіти Вінницької райдержадміністрації малозабезпеченим верствам населення та списання продуктів, у яких закінчився термін придатності.

11. Про звільнення від орендної плати орендарів індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, які не провадили господарську діяльність під час карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

12. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради № 134 від 22.05.2020 року.

13. Звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне  використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майновий стан підпорядкованого закладу за 2019 рік.

14. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради № 07-167 від 05.03.2020 року.

15. Про затвердження звітів про незалежнуоцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

16. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод до договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

17. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація