Скликається постійна комісія райнної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

09.07.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

10 липня 2019 року о 09 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому будуть розглянуті наступні питання:      

 1. Про внесення змін до районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькому районі на 2019-2020 роки.
 2. Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькому районі на 2019-2020 роки.
 3. Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.
 4. Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період. 
 5. Про встановлення посадового окладу голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.
 6. Про встановлення посадового окладу заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.
 7. Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.
 8. Про надання дозволу голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу в міжсесійний період встановлювати посадові оклади, здійснювати преміювання та надавати відпустки керівникам комунальних установ, організацій, закладів, підприємств Вінницької районної ради.
 9. Про преміювання  директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни.
 10. Про погодження надання частини щорічної основної та додаткової відпусток директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.
 11. Про надання дозволу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні на ведення педагогічної роботи з погодинною оплатою праці.
 12. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича.
 13. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича.
 14. Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна Андрія Олександровича.
 15. Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.
 16. Про надання основної щорічної відпустки виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівніз виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.
 17. Про преміювання виконуючого обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерини Петрівни.
 18. Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність, напруженість у роботі.
 19. Про затвердження щомісячного розміру батьківської плати в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах на 2019-2020 навчальний рік. 
 20. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
 21. Про районну Програму хімічної меліорації кислих ґрунтів у Вінницькому районі на 2019-2021 роки.
 22. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки.
 23. Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2019-2022 роки.
 24. Про розгляд заяви депутата районної ради 7 скликання Марущака В. І.  щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 2 000,0 тис.грн. для продовження будівництва Ільківської школи.
 25. Про розгляд депутатського звернення депутата районної ради 7 скликання Шамалюка М.Г.щодо виділенння коштів з районного бюджету в сумі 40 000 гривень на придбання спортивного інвентарю для секції боксу Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради.
 26. Про розгляд заяви жительки с.Лука-Мелешківська Аксентюк Людмили Василівни щодо надання матеріальної допомоги на лікування (діагноз- стенокардія, пневмосклероз, хронічна легенево-серцева недостатність, потребує постійного амбулаторного, стаціонарного лікування).
 27. Про розгляд заяви жительки с.Лука-Мелешківська Мельник Тетяни Вікторівни щоо надання матеріальної допомоги (після дощів та злив будинок розколовся, проживає одна з неповнолітньою донькою, яка часто хворіє, необхідні кошти на лікування).
 28. Про розгляд заяви жительки с.Лука-Мелешківська Копил Антоніни Олександрівни щодо надання матеріальної допомоги на лікування (діагноз – інфаркт мозку внаслідок неуточненої закупорки або стенозу церебральних артерій з гіпертензією).
 29. Про розгляд заяви жительки смт.Стрижавка Вознюк Любов Нокифорівни щодо надання матеріальної допомоги на лікування (діагноз –гігантська трофічна виразка правої гомілки, облітеруючий ендартеріїст нижніх кінцівок, атеросклероїчний кардіосклероз, гіпертонічна хвороба ІІ ступеня).
 30. Про розгляд заяви жителя с.Дорожне Деруна Віталія Анатолійовича щодо надання матеріальної допомоги на лікування (діагноз- онкозахворювання, переніс операцію на голові).
 31. Про розгляд зави жителя с.Писарівка Олійника Олександра Миколайовича щодо надання матеріальної допомоги на лікування (перніс дороговартісну  операцію на серці, необхідні кошти на реабілітацію).  
 32. Про розгляд заяви  жителя с.Зарванці Праведного Генадія Степановича щодо надання матеріальної допомоги на лікування (потрібні кошти на операцію- цироз печінки).
 33. Про розгляд заяви жительки с.Вінницькі-Хутори Гриценко Ірини Володимирівни щодо надання матеріальної допомоги на лікування  та реабілітацію сина (діагноз - двобічна сенсоневральна приглуховатість, анамальна хорда, постійно потрбує замін дороговартісних комплектуючих).
 34. Про розгляд заяви жителя с.Якушинці Щербаня Миколи Івановича  щодо надання матеріальної допомоги  на лікування (діагноз - рак легенів).
 35. Про розгляд заяви жителя с.Агрономічне Наконечного Петра Григоровича  від 21.06.2019 року щодо надання матеріальної допомоги на лікування (захворювання судин нижніх кінцівок).
 36. Про розгляд заяви жителя села Бохоники Коцана Василя Корнійовича від 20.06.2019 року щодо надання матеріальної допомоги на лікування дружини (рак шлунку).
 37. Про розгляд заяви жительки селища Стрижавка Бездушної Людмили Григорівни від 19.06.2019 року щодо надання матеріальної допомоги на лікування онкозахворювання.
 38. Про розгляд заяви жителя села Дорожне Бубели Дмитра Володимировича від 03.06.2019 року з проханням відшкодувати збитки, які були нанесені його автомобілю Рено трафік АВ 7733 ВО стихійним лихом, яке сталось 01.06.2019 року.
 39. Про розгляд заяви жительки села Гавришівка Кузь Валентини Петрівни від 14.06.2019 року щодо надання матеріальної допомоги на лікування (захворювання серцево-судинної системи).   
 40. Про розгляд заяви жителя села Сосонка Пономаренка Миколи Васильовича від 06.06.2019 року щодо відшкодування збитків в сумі 25,0 тис. грн., завданих стихійним лихом приміщенню його продуктового магазину, розташованого на території Дорожненської сільської ради, яке сталось 01.06.2019 року.
 41. Про розгляд заяви жителя с.Некрасове Ваколюк Олександр Михайловича щодо відшкодування збитків через стихійне лихо, яке сталось в ніч з 01. 06. на 02.06.2019 року (матеріальний збиток складає 20,0 тис.грн.)
 42. Про розгляд листа районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» від 11.06.2019 року №21 щодо збільшення видатків на суму 87 950 гривень для організації підготовки команди-переможця обласних змагань з малого футболу.
 43. Про розгляд листа голови ради районної організації ветеранів України від 20.06.2019 року№24 щодо збільшення плану фінансування на суму 21,0 тис.грн. районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.
 44. Про розгляд листа Ільківської сільської ради від 03.06.2019 року №214 щдо виділення коштів з районного бюджету в сумі 295,0 тис.грн. для погашення заборгованості за виконані роботи по будівництву водогону в с.Ільківка Вінницького району.
 45. Про розгляд листа КНП «Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради від 01.07.2019 року №11-421 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 1 100 000 гривень  для ремонту адміністративної будівлі  згідно ПКД  по реконструкції вхідної групи адміністративного корпусу.
 46. Про розгляд листа завідуючого Некрасовською АЗПСМ Западнюка Олександра Дмитровича від 01.07.2019 року щодо вирішення питання фінансування по аварійності Некрасовської АЗПСМ.
 47. Про розгляд листа Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради від 05.07.2019 року №40 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 60,0 тис.грн. для відрядження на Чемпіонат Європи в.Батумі, спортсменів ДЮСШ «Десна» Вінницької районної ради віділення ушу.
 48. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2019-2021 роки.
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація