Школярі Вінницького району змагалися з військового багатоборства в Некрасовській ЗОШ І-ІІІст.

13.04.18
11 квітня на базі Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. проведена Спартакіада допризивної молоді серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. з військового багатоборства.

Даний захід - це ще одна нагода наголосити на необхідності формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганді здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм підготовки до служби в Збройних силах України.

В офіційній церемонії відкриття змагань зі словами гарних побажань молодим спортсменам та майбутнім воїнам виступили: голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, депутат обласної ради Олександр Масленніков, начальник відділу освіти Світлана Томусяк, голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, голова обласної організації товариства сприяння оборони України  полковник Анатолій Кацай, заступник районний військового комісара капітан Петро Гартель.

  

Після урочистого звучання Гімну України та підняття державного прапора всі учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих за Батьківщину у Другій світовій війні та під час бойових дій на сході України. Учні школи піднесли вінок пам’яті до обеліска загиблим  воїнам.
У змаганнях з кульової стрільби, підтягуванні на перекладині, киданні гранати, бігу на 60 м та на 800 м взяли участь старшокласники 15 навчальних закладів із 20.
Спартакіада проведена на достатньо високому організаційному рівні. Всі структури, які задіяні в підготовці і проведенні змагань спрацювали чітко і злагоджено.

З особистого фонду депутата обласної ради Олександра Масленнікова виділено 500 грн. команді переможцю в загальнокомандному заліку та по 300 грн. індивідуальним переможцям в п’яти номінаціях Спартакіади. За рахунок коштів та сприяння управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації, відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації, районної організації ВФСТ «Колос» підготовлені призи, кубки, медалі та грамоти для нагородження команд та окремих учасників- переможців Спартакіади. Також, в якості нагородження виділив власні кошти полковник Анатолій Кацай.

Значний інтерес у учасників змагань та учнів Некрасовської школи визвав майстер-клас по неповному розбиранні і збиранні автомата Калашникова, демонстрація сучасних зразків зброї та засобів захисту від враження вогнепальною зброєю, які представили Вінницька обласна організація товариства сприяння  оборони України.

Адміністрацією та педагогічним колективом Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. докладені значні зусилля для організації чіткого прийому, розміщення, харчування учасників змагань, підготовку спортивних споруд (спортивний зал, стрілецький тир, сектор для метання гранати та бігові доріжки).

Завдяки чіткому суддівству та коловій системі організації всі змагання пройшли організовано та злагоджено.

Гарні навички і вміння стрільби з пневматичної гвинтівки продемонстрували учні Степанівського НВК:ЗОШ -ІІІст.-ДНЗ (І м), Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІст.(ІІ м) та НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею смт. Стрижавки (ІІІ м). Найвлучнішими серед снайперів стали – Рудий Максим  із НВК:ЗОШ І-ІІІст.-ліцею смт Стрижавки - 33 очки із 50-и можливих. На другому місці з 25 очками 4 учасники: Лисий Назар (Степанівський НВК), Якименко Назар (Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.), Горбач Богдан (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.) та Бартков Максим (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст).

У підтягуванні на перекладині найкращих результатів досягли: Барабаш Богдан  із Якушинецької СЗШ І-ІІІст-гімназії, якому перекладина підкорилася 28 раз, Яворський Євгеній із Лука-Мешківської школи -27 разів та Багнюк Валентин з Пултівецької СЗШ І-ІІІст.-26 разів. А за сумою 4-х учасників  кращими були учні Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії  (85 раз), Луко-Мелешківської школи (71раз) та Вороновицької СЗШ І-ІІІст.№1(68раз).

Важливим навиком майбутнього воїна є кидання гранати на дальність. Тому даній вправі приділялась особлива увага на змаганнях. Найдальше метнув гранату учень Агрономічненської СЗШ І-ІІІст. Луцишин Олександр  з результатом 44,7м. Далі три учні показали одинаковий результат – 40,0 м.: Сташенко Іван (Вороновицька СЗШ І-ІІІст.), Химич Дмитро (Некрасовська ЗОШ І-ІІІст.) та Юрківський Максим (Пултівецька СЗШ І-ІІІст.). Серед шкіл найкращі показники у Некрасовської ЗОШ І-ІІІст. На другому місці учні із Бохоницької школи. Третіми були Якушинецькі спортсмени.

Четвертим та п’ятим видами військового багатоборства був легкоатлетичний крос та спринтерський біг на 60м, які визначали потенційні можливості майбутніх воїнів на витривалість та швидкість. Найшвидше пробіг 60-метрову дистанцію учень 11 класу Луко-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Сідак Степан з результатом 7,4сек. (покращивши свій минулорічний результат на 2,9 сек). Далі два учні: Химич Дмитро (Некрасовська школа) та Цісар Дмитро (Якушинецька гімназія) з однаковим результатом – 7,5 сек. розділили  друге і третє місце.  За середніми показниками чотирьох учасників найспритнішими виявились учні Луко-Мелешківської школи, на другому місці спринтери із Вороновиці, на третьому із Якушинець.

З найкращим часом кросову дистанцію подолали, як і в минулому році, допризовники Луко-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. За ними йдуть Бохоницькі та Степанівські бігуни.

У загальнокомандному заліку за сумою військового п’ятиборства перше місце посіла команда юнаків із Вороновицької СЗШ І-ІІІст. (вчитель предмету «Захист Вітчизни» Скалецький С.І.), другим став колектив спортсменів Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії (вчитель предмету «Захист Вітчизни» Ожаровський В.В.). Третю сходинку п’єдесталу  зайняли спортсмени Луко-Мелешківськівської ЗОШ І-ІІІст.(вчитель предмету «Захист Вітчизни»Ладанюк І.А.).

На завершення змагань команди переможці отримали кубки та грамоти, а переможці  цінні призи,  серед яких були  ракетки для бадмінтону, дартс, спортивні шарфики, кепки, грошові винагороди, які вручали почесні гості змагань:  Юсумбелі Р.А., Гартель П.В., Коцай А.О.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація