Олександр Масленніков вшанував подвиг наших дідів!

16.05.19
Шануймо подвиг наших дідів
Минулого тижня країна відзначала Дні пам’яті та примирення та Перемоги у Другій світовій війні. «Наразі навколо цих свят, того коли, та як саме, їх слід відзначати точиться багато розмов та дискусій, існує багато різних думок, - говорить депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков. – Але одне я знаю точно, ми повинні пам’ятати та вшановувати подвиг наших дідів. Тому я завжди радо відгукуюсь на прохання про допомогу яка стосуватиметься наших ветеранів.
- Відтак, отримавши звернення голови Вінницької районної організації ветеранів Петра Василинича про виділення коштів для організації гідного відзначення Дня перемоги у Другій світовій війні, одразу відгукнувся. Завітав на урочистості які відбулись у залі засідань райради та привітав зі святом присутніх голів первинних ветеранських організацій. Серед них є учасник бойових дій Другої світової, мешканець Стрижавки - Микола Іванович Акальмаз, ветеран очолює фундацію у своїй громаді та зміг завітати на захід». 
Вручивши матеріальну допомогу для відзначення свята Олександр Масленніков, звертаючись до загалу привітав зі святом Перемоги у Другій світовій та наголосив: «У цей день ми завжди щиро вітаємо наших ветеранів та згадуємо тих, чиє життя забрала війна, вшановуємо дітей війни які на своїх плечах несли тягар повоєнних років та піднімали країну з руїн. Важко знайти слова, якими можна було б передати вдячність за безсмертний подвиг переможців у тій жорстокій війні. Бажаю нині живущим ветеранам міцного здоров’я, злагоди у домівках та благополуччя».
Обласний обранець також передав кошти голові Бохоницької сільської ради Ігорю Савчуку для організації польової кухні під час урочистостей до Дня перемоги у другій світовій війні у поселенні. «Це вже багаторічна традиція, що на головне свято травня Олександр Масленніков дарує нашим мешканцям частування польової кухні, - розповідає Ігор Савчук. – Цьогоріч бохоничани мали можливість пригоститись смачною юшкою, кашею та гарячим чаєм. Частування вистачило усім охочим, люди із задоволенням куштували страви та дякували депутату за смачні страви».
Також слід зауважити що депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков вже декілька років поспіль дарує передплату на наше видання «Подільська зоря» учасникам бойових дій у Другій світовій війні та головам первинних ветеранських організацій, тим самим вшановуючи наших поважних ветеранів.
Світлана ОСТАПЧУК.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація