«Шануймо довгожителів - скарбниці життєвого досвіду для нащадків»

09.01.20

Розпочався 2020 рік. Стрижавська громада розпочала рік з вітання довгожителів. Днями, а саме, 01 січня, 90-ий ювілей мудрості та багатого життєвого досвідувідзначали одразу дві жительки селища Стрижавка:  Хотонюк Надія Василівна та Сидоренко Ніна Миколаївна.

Привітати одну з ювілярок - Хотонюк Надію Василівну, в гостинну оселю завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, очільниця Стрижавської громади Таїсія Короленко з місцевим аматорським колективом. Такий почесний ювілей  - свято не тільки для родини, а для всього села - гарними вітальними піснями та численними побажаннями артисти вітали винуватиць свята. Бажали здоров’я, бадьорості, глибокої поваги оточуючих і розуміння близьких, турботи і тепла рідних, родинного добра, щастя, світлих і радісних моментів.  

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками, також бажали міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.Окрім приємних та гарних слів, іменинниці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Квіти та подарунки отримала Надія Василівна і від очильниці селищної ради.

Грамоту, грошову винагороду, квіти та подарунки отримала і друга ювілярка Ніна Миколаївна Сидоренко.

Дві довгожительки... Дві долі... Війна, голодомори, роки повоєнної відбудови... Усе це пережито, всі лихоліття пройдено - витримали, не зламались, і сьогодні в оточенні рідних дарують свою любов дітям, онукам і правнукам.

Надія Василівна. Народилась і до цього часу проживає в рідному селищі. Трудовий шлях іменинниці пройшов на Вінницькому пивоваренному заводі, з якого, пропрацювавши більше 30 років, вийшла на пенсію і присвятила своє життя родині. Разом з чоловіком Володимиром Михайловичем виховали двох синів і доньку. На жаль, вже більше двадцяти років його поряд немає. Але Надію Василівну оточує її велика, любляча родина: сини, дочка, п’ятеро онуків та п’ятеро правнуків.

Ювілярка, ледве стримуючи сльози радості, дякувала гостям за такий приємний сюрприз, подарунки, вітання та увагу. Адже, дуже  приємно, коли про тебе пам’ятають, цінують і шанують.

Ніна Миколаївна. Народилась в Киргистані в місті Джелалабад, де виросла, вчилась, розпочала трудовий шлях, одружилась і народила свого первістка. В 25 років разом з чоловіком і сином переїхала в Україну в село Бабіно Іллінецького району, а в 1971 році оселилась в Стрижавці, де і проживає до цього часу. Трудовий шлях іменинниці - 35 років: 30 років працювала завідуючою аптекою, а перед виходом на пенсію 5 років пропрацювала на Вінницькому ламповому заводі. Вже в Україні народилась донька. На жаль, вже теж більше двадцяти років поряд немає чоловіка Григорія Михайловича. Але поряд діти, четверо онуків та п’ятеро правнуків. В оточенні люблячої та дружньої родини Ніна Миколаївна радіє життю та передає свій неоціненний життєвий досвід, дарує любов і ніжність.  

Ще раз вітаємо ювілярок та їх родини з таким святом, бажаємо здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація