«Шануймо довгожителів, бо вони - легенди нашого часу і приклад для молодого покоління»

11.11.19

Днями, а саме, 08 листопада, свій славний 90-ий ювілей мудрості та багатого життєвого досвідувідзначила сумлінна та відповідальна працівниця, жителька села Малі Крушлинці– Марія Антонівна Кравець. Не зважаючи на такий поважний вік, ювілярка зберегла ясність пам’яті та мудрість, усміхнена і привітна, вражає своєю щирістю та добротою.

У гостинну оселю привітати ювілярку прийшли голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, очільниця Малокрушлинецької громади Юлія Давидюк та представник первинної ветеранської організації села Малі Крушлинці Людвик Приймак. Такий почесний ювілей  - свято не тільки для родини, а для всього села. В селі Малі Крушлинці існує гарна традиція - місцеві аматори - вокальний ансамбль «Криниченка» - запальними піснями та численними побажаннями вітають винуватців свята. От і це свято не стало винятком. Під керівництвом директора сільського Будинку культури Броніслави Рачук, яка ще є похресницею іменинниці,  ансамбль «Криниченка» разом з почесними гостями завітали на ювілей. Улюблені пісні, а між ними вітання - місцеві артисти не втомлювались вітати ювілярку і бажати їй здоров’я, бадьорості, глибокої поваги оточуючих і розуміння близьких, турботи і тепла рідних, родинного добра, щастя, світлих і радісних моментів.   

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

«Довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Вітаю Вас, шановна Марія Антонівна, з цим почесним ювілеєм. Дякую за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Бажаю, щоб кожен день для Вас був сповнений гарними новинами, любов’ю та турботою близьких. Будьте сповнені здоров’ям на довгі роки. Бадьорості Вам, активності, і щоб в такому ж здравії відсвяткували своє століття» - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Миколайович.

Окрім приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Грошову винагороду та квіти отримали Марія Антонівна від очильниці сільської ради.

Але подарунки отримувала не лише іменинниця... На візит почесних гостей ювілярка очікувала і приготувала подарунок. Власноруч вишитий рушник вона подарувала голові районної ради Сергію Сітарському, який, в свою чергу, презентував його у шкільний кабінет Історії села, аби залишити нащадкам пам’ять про людей, які творили цю історію.

Війна, голодомори, роки повоєнної відбудови... Усе це добре пам’ятає Марія Антонівна. Все своє нелегке життя, пригадує, доводилось тяжко працювати. На все життя засіло в пам’яті, як копала траншеї під час німецької окупації. Багато довелось пережити іменинниці. Народилась і розпочала свій трудовий шлях в селі Малі Крушлинці Вінницького району, де одружилась, народила дочку і сина, та сумлінно працювала в місцевому колгоспі в городній ланці. Після війни доля на три роки закинула молоде подружжя Кравців на Донбас - відпрацьовувати на шахті, адже під час війни чоловіка Марії Антонівни забирали на роботи в Німеччину. Три роки минуло, і молода родина повернулась в своє рідне село: народилась дочка, потім син. Почались важкі роки праці: Марія Антонівна в колгоспі, а її чоловік - в дорожному господарстві. Разом з чоловіком іменинниця виховала двох дітей, має двох онуків та три правнучки. На жаль, вісім років тому чоловіка не стало, тому всю свою любов та ніжність ювілярка дарує дітям, онукам та правнукам.

Ще раз вітаємо ювілярку та її родину з таким святом, бажаємо здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація