Шановні жителі району поважного віку!

01.10.19

 

Шановні жителі району поважного віку!

Від щирого серця вітаю Вас із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

 

 Український народ завжди вирізнявся шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади.

  Піклування про людей поважного віку - справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами держави. 

  Чимало випробувань, болі і втрат довелося Вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які Ви пронесли через все своє життя. Бути Вашими послідовниками - велика честь і відповідальність.

  Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеренам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, багаторічнцу самовіддану працю, доброту і мужність.

  Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей - це приклад для наслідування сучасній молоді. 

   Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою і ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги турботи рідних, суспільства й держави! 

  Довгих і щасливих Вам років життя! будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру Вам і всім нам, оптимізму й благополуччя!

 

З повагою

Голова районної ради                                         Сергій Сітарський

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація