Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

14.12.18
Шановні ліквідатори наслідків аварії
на Чорнобильській АЕС!
 
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, які лишила по собі та страшна аварія.
Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до Вас, людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Ваш подвиг неможливо переоцінити. Ваш, патріотизм і професійна майстерність, перевірені часом.
Глибока вдячність Вам, учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті, за виявлені героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які  не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. 
Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
 

Із повагою,  

Голова районної                                Голова районної державної
          ради                                                                   адміністрації

 

Сергій СІТАРСЬКИЙ                              Михайло ДЕМЧЕНКО

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація