Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильскій АЕС, члени Ваших родин!

26.04.19

 

26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

 

 

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Низький уклін і глибока повага до Вас з нагоди відзначення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, які лишила по собі та страшна аварія.

Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до Вас, людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Ваш подвиг неможливо переоцінити. Ваш, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Багато з них не дожили до сьогоднішніх днів, відідавши своє життя заради існування майбутніх поколінь.

Глибока вдячність Вам, учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті, за виявлені героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних умовах.

Шановні ліквідатори, бажаю Вам та Вашим близьким міцного здоров’я, душевного спокою та сімейного затишку, миру та щастя у кожен дім і в кожну родину.

Хай залишиться в минулому та ніколи не повториться жах Чорнобильської  катастрофи, а пам’ять про ті події, навчить нас цінувати мир, спокій та процвітання.

 

Голова районної ради                                         Сергій Сітарський 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація