Сергій Борзов представив нового голову Вінницької РДА

26.08.20

Відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського, підписаного 19 серпня, новим очільником Вінницької районної державної адміністрації Вінницької області став Євгеній Луценко.

Представляючи колективу нового керівника району, голова ОДА Сергій Борзов зазначив, що Євгеній Васильович Луценко – порядна, чесна і відкрита людина, готова завжди підставити своє плече допомоги.

«Юрист, економіст, воював на Сході в складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.  Ви з ним були знайомі раніше як із державним реєстратором Вінницького району, а тепер він – голова Вінницької районної державної адміністрації. Він знає багатьох людей особисто, знає проблематику Вінницького району. Часу на «розкачку» у нас немає, треба працювати – підготувати всі школи Вінницького району до першого вересня, перевірити готовність до початку нового навчального року в умовах карантину, особисто перевірити кожну школу. Часу обмаль. Тож всьому колективу бажаю плідної співпраці. Бережіть себе і пам’ятайте про карантин!», – наголосив Сергій Борзов, побажавши присутнім розуміння з новим керівником, а Євгенію Васильовичу – мудрості та успіхів у роботі.  

Своєю чергою, Євгеній Луценко подякував керівнику регіону за віру та підтримку. Звернувшись до присутніх у залі, новопризначений голова РДА зазначив: найбільше прагне, аби праця та професіоналізм колективу райдержадміністрації довели, що Вінницький район найкращий не лише в області, а й в Україні: «Ми працюємо на розвиток нашої громади і рідної Вінниччини!», – запевнив новопризначений керівник Вінницького району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація