Серед переможців 17 обласного конкурсу 7 проєктів визначено від Вінницького району

28.05.20

Рішенням Конкурсної ради затверджено список переможців 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. 7 переможців - проєкти розвитку від громад Вінницького району. Загалом здобули перемогу та отримають фінансування з фонду конкурсу 188 проєктів громад Вінниччини. Цього року на реалізацію проєктів 17 конкурсу з обласного бюджету виділено 15 млн грн. Отже, переможцями від Вінницького району стали наступні проєкти:

Назва Проекту

Назва населеного

пункту

Фінансування

з фонду

Конкурсу

 

Вінницький район

 

1

«Будівництво зупинок маршрутного транспорту №1-5 по вулиці Гагаріна в с.Агрономічне Вінницького району»

с.Агрономічне

75991,87

2

Освітлені вулиці — безпека в громаді

смт.Стрижавка

87600,00

 

Вороновицька селищна ОТГ

 

 

3

Придбання спортивного комплексу

смт.Вороновиця

24513,96

 

Гавришівська сільська ОТГ

 

 

4

«Здорові діти - успішне майбутнє!»

с.Стадниця

35450,96

 

Лука-Мелешківська сільська ОТГ

 

 

5

Світло - шлях до успіху

с.Прибузьке

30171,03

 

Сокиринецька сільська ОТГ

 

 

6

Капітальний ремонт (утеплення фасаду) Сокиринецької філії комунального закладу

«Хижинецький ліцей» Хижинецької сільської ради Сокиринецької об’єднаної

територіальної громади по вул. Шевченка 101, в с. Сокиринці Вінницького району

Вінницької області

с.Сокиринці

131627,77

 

Якушинецька сільська ОТГ

 

 

7

Немає недосяжних вершин

село Якушинці

122576,46

Розподіл проєктів за напрямами відбувся наступним чином:

1. Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями – 31 проєкт(6,6% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

2. Збереження історико-культурної спадщини – 50 проєктів(10,7% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

3. Розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів – 142 проєкти(30,4% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

4. Впровадження енерго- та ресурсозбережувальних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, в т. ч. проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту й формуванням – 111 проєктів(23,8% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

5. Модернізація мереж вуличного освітлення – 118 проєктів(25,3% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

6. Розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування Центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки) – 15 проєктів(3,2% від загальної кількості зареєстрованих проєктів).

Функцію адміністратора конкурсу вже четвертий рік поспіль виконує обласна Асоціація органів місцевго самоврядування. Всі результати реєструвалися у спеціальній програмі, яка автоматично визначала переможців. Конкурсній раді залишалось лише погодити ці дані та прийняти рішення щодо певних питань та звернень. Секретаріат ВОАОМС зробив все можливе, аби визначення переможців було максимально простим, прозорим і чесним.

Цьогоріч на участь у Конкурсі було зареєстровано 552 online-заявки, з яких допущено512, решта– 40 –не допущено через дублювання(35)та перевищення ліміту(5). Дирекцією опрацьовано та офіційно зареєстровано467 проєктів, зяких 45 проєктівне беруть участь у зв’язку звідсутністю паперового варіанту.Таким чином, за перемогу та фінансування змагалось 422 проєкти.

123 проєкти громад будуть профінансовані повністю, а 65 – частково. На відміну від минулих років, цьогоріч врахували фінансову спроможність учасників, тобто можливість дофінансувати з власного бюджету чи знайти підтримку у спонсорів.

Окрім того, в результаті фінансового розподілу по районах, виходили залишкові кошти, які для наступного по рейтингу проєкту були недостатніми (2-5-10 тисяч). Усього було 150 тисяч гривень. За рахунок цих коштів профінасовано проєкти, які йшли далі згідно рейтингової таблиці.

Не всі громади районів, міста обласного значення та об’єднані територіальні громади взяли участь у конкурсі. Так, від м. Козятин не надійшло жодної заявки. Студенянська сільська ОТГ та Немирівська ОТГ також не подали жодної заявки. По одному проєкту подали м. Ладижин, м. Могилів-Подільський та Лука-Мелешківська, Вороновицька, Гавришівська, Войнашівська ОТГ.

 

За матеріалами сайту
Вінницької обласної Ради

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація