Щоб дорога була проїзною...

03.10.19
  Поганий стан доріг - це наша загальнодержавна проблема. Якщо центральні магістралі влада почала капітально ремонтувати, то сільські шляхи поки що так і залишаються без уваги. Подекуди їх ладять коштами місцевих бюджетів, а там, де проживає невелика кількість населення, доводиться викручуватись хто як може.
 Така ситуація склалась із прямою дорогою, що веде із траси до села Лисянка Пултівецької сільської ради. Частина шляху має тверде покриття, хоч і у ямах, але проїхати можна, проте є відрізок ґрунтового покриття від вулиці Лісової, що особливо у вологу погоду стає важкопроїзним. 
 Мешканці Лисянки намагаються власними силами полагодити цю ділянку дороги. За це взявся Андрій Цимбал. Він вже не один рік переймається зазначеним питанням. Наразі, вирішив звернутися до депутата Вінницької обласної ради Олександра Масленнікова. 
  «Ця дорога дуже важлива для нашого села, завдяки її можна швидко виїхати на трасу та дістатись обласного центру. Їхати в об’їзд далеко та ще гіршою дорогою, - розповідає Андрій Цимбал. – Щорічно ми збираємо кошти та власними силами лагодимо деякі ділянки шляху. На жаль, цьогоріч із місцевого бюджету не отримали жодної допомоги. Тож вирішили звернутись до обласного обранця, аби допоміг придбати три машини щебеню задля всипання найпроблемнішої ділянки що веде вгору».
  Олександр Масленніков приїхав аби особисто оглянути стан дорожнього покриття та передати кошти місцевим жителям. 
  «Дорога дійсно важлива та потребує негайного ремонту, - зауважив обласний депутат. – Як розповіли місцеві мешканці, буквально декілька годин тому тут застрягла «швидка допомога», її довелось витягати трактором. То ж отримавши звернення, одразу відгукнувся та виділив кошти на придбання щебеню, яким буде всипано проблемну частину шляху».За матеріалами газети
"Подільська зоря"

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація