Щасливого довголіття в родинному колі

12.10.17

5 жовтня свій 95-літній ювілей відзначала мешканка с.Дорожного Ганна Іванівна ВЕНГЛОВСЬКА. Привітати довгожительку з іменинами завітали голова Вінницької РДА Михайло Демченко, заступник голови райради Олексій Плакида, очільник районної ветеранської організації Петро Василинич та голова сільської ради Яна Пушечнікова. 
За багаторічну сумлінну працю, прожиті роки і життєвий досвід подякували поважні гості ювілярці та побажали міцного здоров’я, щастя, добра і вручили Почесну грамоту, подарунки, квіти. Гості щиро віншували іменинницю, бажали міцного здоров’я, наснаги, родинного тепла і затишку та зустріти у щасті та мирі 100 – річний ювілей.
Нелегко склалось життя ювілярки, у труді та турботах пройшли роки. Народилась та провела дитинство і юність Ганна Іванівна у Лаврівці, важкі роки голодомору випали на дитячі роки, тоді втратила старшого брата. Під час Другої світової війни довелось двічі втікати, аби не вивезли на примусові роботи до Німеччини. Одружившись, оселилась разом із чоловіком у Дорожному. Виростили та виховали четверо дітей, має ювілярка зараз шестеро внуків та дванадцять правнуків. Все життя, аж до виходу на заслужений відпочинок, важко трудилась біля землі у місцевому колгоспі. Має відзнаки «Заслужений колгоспник», «Ветеран праці», тощо. Завжди була активною та товариською людиною, душею кожної компанії та порадницею для друзів. Наразі проживає із донькою, щоденно потроху виходить на двір на прогулянки. Стресом для жінки стала надзвичайна ситуація, що склалась під час вибухів на військових складах. Адже їх село підлягало під евакуацію мешканців, тож насилу вмовили бабусю виїхати до міста Вінниці, нізащо не хотіла вона покидати рідну домівку, але рідні все ж вмовили виїхати. Добре, що повернувшись, застали непошкоджений будинок.
Бажаємо шановній ювілярці міцного здоров’я і щасливого довголіття у дружньому родинно
му колі.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація