Самоврядці області відсвяткували професійне свято та відзначили кращих працівників органів місцевого самоврядування

06.12.19

У приміщенні Вінницької обласної Ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Встановлення цього свята пов’язане із визнанням місцевого самоврядування як вагомої складової для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності. На свято були запрошені депутати обласної Ради, голови та заступники голів районних рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати районних та міських рад, сільські, селищні голови Вінниччини.

З вітальним словом перед присутніми виступили голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк.

– Децентралізація влади, розбудова спроможного та повноцінного місцевого самоврядування європейського зразка є основою міцної та процвітаючої України, – зазначив Анатолій Олійник у своєму виступі. – Місцеве самоврядування має відповідати потребам сьогодення. Саме ми з вами спільними зусиллями здатні побудувати Українську державу європейського зразка. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів. Тож з нагоди свята вітаю всіх вас – представників місцевого самоврядування, бажаю добра, миру, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Вінниччини та України.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною Грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради нагородили депутатів обласної Ради, представників місцевого самоврядування кожного району області, керівництво Управління спільної комунальної власності територіальних громад, працівників виконавчого апарату обласної Ради.

Почесними грамотами та грошовими винагородами за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята були нагороджені і кращі представники Вінницького району: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, Вінницько-Хутірський сільський голова Валерій Кравченко, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпеченння діяльності ради виконавчого апарату районної ради Надія Ведецька та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Інна Заєць.

Привітати присутніх з професійним святом завітали співочі та музичні колективи, талановиті артисти Вінниччини. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація