Розпочалась осіння сесія тренінгової програми для молоді «Skills lab: успішна кар’єра» – осінь 2020

12.10.20
Днями старувала тренінгова програма для молоді «Skills lab: успішна кар’єра», участь у якій взяли понад 50 учасників та учасниць. Представила програму директорка Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко, яка привітала учасниць та учасників, а також  партнерів із початком уже другої у 2020 році (осінньої) сесії тренінгової програми для молоді, яка впроваджується Агенцією. Вона зауважила на актуальності цієї програми серед молоді, оскільки вже вдруге програма збирає близько 50 осіб мотивованої молоді з різних куточків Вінницької області.
 
Із вітальним словом до учасників звернулась програмна радниця з питань молоді та ВІЛ Фонду ООН у галузі народонаселення Людмила Шевцова, яка наголосила на важливості розвитку м’яких навичок у  молодих людей для побудови успішної кар’єри. Також, пані Людмила закликала учасників до активної участі в програмі та використанні усіх її можливостей, оскільки саме молодь є майбутнім нашої країни та великою надією на світле майбутнє.
 
До вітання учасників також долучився, координатор Career Hub Центр «Розвиток КСВ» Тарас Деркач, який розповів учасникам про результати ініціативи «Український пакт заради молоді – 2020» та про старт нового етапу ініціативи «Пакт заради молоді – 2025» та побажав учасникам активної праці з розвитку м’яких навичок, яких потребують сучасні роботодавці.
 
Надихаючою спікеркою для молоді на шляху побудови успішної кар’єри виступила менеджерка групи по роботі з персоналом у Південному регіоні АТ «Укрсиббанк» Анна Любинська, яка розповіла учасникам про кар’єрні можливості від АТ «Укрсиббанк» та певні етапи на шляху в побудові успішної кар’єри.
 
Впродовж місяця з учасниками працюватимуть тренери директорка Агенції Наталія Гижко, заступниця директорки Агенції Олена Чепурко, кандидатка географічних наук, викладачка Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Олена Антонюк, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Галина Іванченко, які підготовлені в рамках тренінгових програм «Skills lab: успішна кар’єра та власна справа», а також провідні спеціалісти компаній:  Lifecell, АТ «УКРСИББАНК», Reikartz Hotel Group.
 
Програма реалізується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у рамках ініціативи «Український пакт заради молоді 2020» за підтримки Центру «Розвиток КСВ», Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства культури, молоді та спорту України.
 
Довідково
 
У 2020 році завершується п'ятирічна історія дуже амбіційної ініціативи «Український пакт заради молоді – 2020» Центру «Розвиток КСВ» і Міністерства молоді та спорту України за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Ініціативу Пакту заради молоді оновлено та зорієнтовано на подолання нових викликів. 23 вересня 2020 року відбулося урочисте підписання нового «Пакту заради молоді – 2025». Новим пріоритетом «Пакту заради молоді – 2025» стане менторство від роботодавців. Менторство – це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців молоді, а також можливість розвитку співробітників компаній. У межах Пакту буде створено Всеукраїнську менторську платформу, яка зруйнує бар’єри та стереотипи, а також відкриє доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, зокрема вразливих категорій.
 
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація