Розглянуті питання на комунальній комісії

06.08.18

02.08.2018 року  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, в роботі комісії взяли участь: Ігор Федчишин – голова комісії, Микола Шамалюк – заступник голови комісії та члени:  Людмила Мазай, Володимир Поліщук, Валентин Настоящий.

 На  порядок денний виносилось 11 питань, а саме:

 1. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
 2. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сокиринецької та Якушинецької об’єднаних територіальних громад.
 3.  Про надання згоди відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації на проведення будівельних робіт. 
 4. Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.
 5. Про внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2018-2020 роки.
 6. Про стан виконання заходів Програми розвитку архівної справи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2017-2021 роки.
 7. Про внесення змін доПрограмиприватизації об’єктівспільноївласності територіальнихгромадсіл,селищ Вінницького району  на 2018- 2019роки.
 8. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
 9. Про внесення змін до рішення 38 сесії районної ради  №413 від 18.01.2018 року «Про затвердження переліку об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, в новій редакції».
 10. Про затвердження Плану роботи Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік.
 11. Про затвердження Плану комплектування відділень та обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік.

          За результатами розгляду всі питання, які розглядались комісією одноголосно                         винесені на розгляд 46 сесії районної ради, яка відбудеться 16 серпня.

     

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація