Розглянули проєкти рішень, листи та направили клопотання на Вінницьку ОДА

29.05.20

28 травня поточного року відбулось засідання постійної  комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії Юрій Парфенюк, секретар комісії Світлана Федорцова, Володимир Болебрух, Максим Петько, Віктор Марущак, Віктор Титко та Віктор Шмігель. Також присутніми на комісії були: голова районної ради Тетяна Закревська, її заступник  Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк, головний лікар КНП «Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим пасічник та працівники виконавчого апарату районної ради. Комісія затвердила порядок денний в цілому в кількості 13 питань. Проєкти рішення всі винесені на розгляд чергової 68 сесії районної ради. За результатами розгляду листів КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради від 21.05.2020 року №131 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 721 586,65 грн. на придбання медикаментів для подальшого лікування хворих на COVID-19 та від 21.05.2020 року №132 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 600,0 тис.грн. на погашення заборгованості  за медикаменти, які були придбані для лікування хворих на COVID-19.

Головний лікар проінформував членів комісію, що надійшла Державна субвенція в сумі 943,7 тис. грн., з  районного бюджету виділено до 2 500 000 гривень для боротьби з поширення вірусу COVID-19 для КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради. Виділених коштів з державного бюджету та зрайонного вкрай не вистачає, так як з 01.04.2020 по 27.05.2020 року кількість пацієнтів, яким була надана медична допомога склала - 169 осіб (1317 ліжко/дні), і з них: по Вінницькій області - 93 (в тому числі 27 - Вінницькій район),  інші області України - 3 та з м.Вінниці - 73. Постійна комісія врахувала зазначену інформацію та звернулась до голови Вінницької ОДА та Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА з великим проханням розглянути нагальне питання, як таке, що потребує термінового розгляду щодо можливості віднайти кошти в обласному бюджеті в сумі близько 1 321 586, 65 гривень для КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на належне функціонування перепрофільованої Вінницької ЦРКЛ, яка приймає пацієнтів не лише області, а й м.Вінниці.  

Лист Вінницького районного сектору головного управління державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 120,0 тис.грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів та аварійно-рятувального обладнання вирішили направити до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації в реєстр першочергових звернень, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджету.  Також взяли до відома лист Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки від 26.05.2020 року №45 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 59 665 грн. на безкоштовні обов’язкові медичні огляди працівникам дошкільних закладів освіти району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація