Розглянули питання, які виносяться на розгляд сесій районої ради

17.07.17

17 липня 2017 року  з метою підготовки питань до сесії районної ради 7 скликання відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Висловський Р.М. (голова постійної комісії)., Сухаревський І.А., Ткачук В.І., Мицик С.Д. Також присутніми на комісії були: Плакида О.О.- заступник голови районної ради, Шабленко А.К.- завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради, Єфремова І.В.- головний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку.

На розгляд постійної комісії було винесено 7 проектів рішень та 3 листи:

На розгляд позачергової 29 сесії районної ради 7 скликанння було винесено проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення(зміни) меж адміністративно-територіального утворення селища Березина Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області».

Членами постійної комісії було вирішено винести наступні проекти рішень на розгляд 30 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 27 липня 2017 року.

1. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Яковлюка Олексія Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області»;

2. «Про погодження видачі спеціального дозволу ПАТ «Будматеріали» на користування надрами з метою видобування суглинків ділянки №1 Іванівського родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області»;

3. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Горбачу Валентину Михайловичу і знаходиться за адресою: Вінницька область, Вінницький район, Агрономічна сільська рада,масив «Барське шосе», СТ«Меліоратор», діл.41;

По 3 листам було вирішено:

1. «Про розгляд листа ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» філії «Управління магістральних газопроводів «КИЇВТРАНСГАЗ» Бердичівське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів № 979/19-01 від 08.06.2017 року» (членами постійної комісії було доручено виконавчому апарату  Вінницької районної ради підготувати лист та направити на Вінницьку районну державну адміністрацію за відповідною  належністю).

2. «Про розгляд листа ТОВ «Грегор-Метал» №179 від 12.06.2017 року» (взято до відома).

3. «Про розгляд листа КП «САЛАНГ» Вінницької районної ради №17 від 19 квітня 2017 року» (взято до відома, потребує додаткового вивчення).

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація