Розбудовуватимемо громаду власними силами

01.10.20
В рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання, спілкуємось із представницею села Агрономічне Лілією Гаврилюк.
- Ось і добігає завершення термін 7 скликання, пригадайте, що з нещодавнього вдалось зробити для Агрономічної громади?
- Оскільки людина я відповідальна тож намагаюсь відвідувати усі засідання сесій та постійної комісії. Щороку допомагаю якнайбільшій кількості людей використовуючи кошти депутатського фонду.
Позаяк, я керівник двох танцювальних гуртків «Мрія» та «Сонечко»  і моє робоче місце знаходиться безпосередньо у Будинку культури тож із проблемними питаннями ознайомлена як ніхто інший. 
Нещодавно, за моєї ініціативи та завдяки підтримці депутатів райради, були виділені кошти із районного  бюджету та придбано для Агрономічненського будинку культури піаніно. Яким зможуть користуватись різні гуртки.
Також невдовзі чекаємо на виділення 20 тис. грн. для закупівлі нових гуцульських костюмів. Вже відбулись усі необхідні процедури, тож сподіваюсь що невдовзі зможемо оплатити їх придбання. Адже ми постійно ставимо нові постановки, це танці із різних регіонів нашої держави, тож оновлення костюмного фонду необхідне постійно.
До речі, цього літа, попри пандемію,  моїм вихованцям вдалось взяти участь у фестивалі-конкурсі в Болгарії, де ми мали змогу гідно представити свою культуру та відпочити на узбережжі Чорного моря.  За підсумками заходу отримали І місце і «Гран прі».
Наразі вже розпочали заняття, звісно із дотриманням усіх карантинних вимог, із найменшими вихованцями які цьогоріч поповнили нашу танцювальну родину.
- Ви досі самостійно викладаєте в усіх вікових групах хореографію?
- Так, у нас просто немає ще однієї ставки аби взяти ще одного викладача. Тож приходжу в наш танцювальний клас зранку, а додому йду пізно ввечері. Наразі маємо 4 групи у колективі «Мрія», 2 – у «Сонечку», одна підготовча у садочку, ну і, звісно, наші матусі, які два роки тому ініціювали створення власного ансамблю «Lady dance».  
Темпи тренувань не зменшуємо, намагаємось підлаштовуватись під нові умови які нам диктує час. На День Незалежності України відзняли наш вітальний танець на відео і привітали громаду. Зараз готуємось до концерту  до Дня села (14 жовтня), який сподіваюсь відбудеться.
- Неодноразово чула, що в Агрономічному проблеми із дитячим садком, розкажіть що саме турбує мешканців?
- Той садочок, котрий функціонує в селі, має дуже маленьке приміщення, там навіть не має ні спортивної, ні музичної зали, усі приміщення перелаштували під групи і всеодно заклад не може взяти навіть половини дітей яких батьки хочуть оформити. А поблизу стоїть приміщення садка, який функціонував років двадцять тому, проте через проблеми із опаленням та малою тоді кількістю вихованців його зачинили. І через певний час все майно та навіть вікна розікрали, залишились лише стіни. Декілька років тому питання зрушило з місця, були виділені кошти та розпочались роботи з відновлення будівлі, накрили дах, встановили вікна, частково виконали якісь ремонтні роботи, проте потім все знову зупинилось. Так і по цей день, нічого не робиться. Звісно, розумію, що коштом громади продовжувати такі роботи неможливо.
А через те, що кількість населення в Агрономічному постійно зростає, людей приваблює наше приміське розташування, відповідно кількість дітей, які потребують місця в садочку, також збільшується з року в рік. Цьогоріч було 56 заяв, а взяти змогли лише 16 дітей. От і виходить, що за місце в садочку розгортаються справжні бої та скандали. Звісно, люди викручуються, хто як може, дехто возить діток до Бохоників, дехто до Вінниці.
- Скажіть, яка Ваша позиція стосовно об’єд-нання громад  та прийдешніх виборів?
- Так, я підтримую такий формат об’єднання, який обрала наша громада і планую брати участь у виборах які відбудуться 25 жовтня. Звісно, розумію, що Агрономічна ОТГ має багато проблемних питань (садочок, проблеми із постачанням води та каналізацією), але переконана, що є і перспектива. Ми хочемо мати можливість бути почутими у випадку виникнення якихось проблемних питань, а в межах міської ОТГ навряд чи на наші проблеми хтось особливо звертав би увагу. Тож розбудовуватимемо свою громаду власними силами. 
 
 
Матеріал підготовлено в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.
 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація