Родинне свято відзначили в селі Лука-Мелешківська

05.11.19

03 листопада мешканці села Лука-Мелешківська святкували родинне свято - День села. Саме в цей день з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку, турботу та отримали цінні батьківські поради.

День села зібрав велику дружню українську родину. До святкування долучилися: сільський голова Володимир Сич, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський Сергій Миколайович, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко.

Святковий ранок розпочався з ярмарку біля Будинку культури. На свято завітали не лише жителі села, а й гості з сусідніх сел, які входять до Лука-Мелешківської ОТГ.

Першим з вітальним словом звернувся до односельчан очільник громади Володимир Сич: «День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями.Дорогі земляки! Низький уклін Вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. Бажаю всім нам - великій родині, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до Вас. А нашому селу – процвітання, стабільності та розвитку. З Днем народження, рідне село!»

«Вітаю всіх з родинним святом. Адже, День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Це свято об’єднало усіх, кому село дороге, хто тут живе, працює чи просто приїздить у гості. Славна історія Вашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, шановні мешканці. Всіх, хто працює, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує дітей, хто лікує і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць. У сьогоднішній святковий день щиро вітаю Вас з Днем села! Щиро бажаю Вашим родинам міцного здоров’я, добра, щастя, миру і злагоди, подальших успіхів, процвітання, добробуту села» - промовив у вітальному слові Сергій Миколайович.

Ще багато вітань лунало від гостей з найкращими побажаннями здоров’я, щастя, миру та злагоди. Після вітань розпочався святковий концерт, адже яке свято може бути без музичних вітань. А вони лунали не лише від вихованців місцевої Школи мистецтв, а й від гостей програми — «Подільських музик».

Завершилася концертна програма розіграшем безкоштовної лотереї та дискотекою.

Свято відбулося. Низький уклін та дяка всім, хто долучився до організації свята! Дякували всім: всім, хто пік, варив та смажив. Всім, хто приймав участь у виставці. Особливі слова вдячності спонсорам та меценатам за постійну турботу, підтримку та розуміння.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація