Родинне свято села Переорки

24.07.19

20 липня мешканці Переорок святкували 593-юрічницю села. Саме в цей день з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу та отримали цінні батьківські поради.

На свято до переорчан на запрошення Мізяківсько-Хутірського сільського голови Василя Короля завітали голова райдержадміністрації Михайло Демченко та голова районної ради Сергій Сітарський.

«Вітаю всіх з родинним святом. Адже, День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія Вашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, шановні мешканці. Всіх, хто працює, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує дітей, хто лікує і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць. Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. У сьогоднішній святковий день щиро вітаю Вас з Днем села! Бажаю Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А Вашому селу - процвітання, стабільності та розвитку!» - промовив у вітальному слові Сергій Миколайович.

Під час урочистостей за активну громадську позицію та сумлінну працю грамотами сільської ради та грошовими винагородами були відзначені окремі жителі села.А депутат сільської ради Галина Маліновська разом зі спонсором свята Олександром Кошелєвим дякували учасникам АТО та вручили грошові винагороди.

Гарний святковий настрій створювали художні та аматорські колективи району, які дарували гучні народні пісні, веселі мелодії відомих українських композицій, жарти, веселі гуморески, а також авторські вірші та поетичні рядки місцевих творчих особистостей села, які присвячені рідним Переоркам. Зокрема, гурт весільних музик «Заграй» дарував веселі мелодії відомих українських пісень. Гучними народними піснями, жартами, веселими гуморесками радував колектив «Жартівниці». Вітали зі святом красуні з ансамблю «Хуторяни» та гості з Калинівського району «Водограй», дует «Надія», солістка Хмельницького БК Наталія Вовк, неперевершенні дівчата з ансамблю «Жива пісня» с. Сосонка. Хореографічні номери показали гурт «Шик». Також лунали виступи вокалістів Музичко Олександри, Верби Маріни, Черченка Михайла. Авторський гумор дарувала Гриневич Раїса Миколаївна.

Завершилася концертна програма безкоштовною лотереєю, де було розіграно безліч призів. Щасливчики виграли різну побутову техніку. А для дітей працювали безкоштовні батутита солодка вата.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація